Sponsorlu Bağlantılar


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri sınavlara giriş için sınavdan önce "Sınav Giriş Belgesi" almaları gerekir. Sınav giriş belgeleri sınavdan yaklaşık olarak 1 (bir) hafta önce alınabilir. Sınav giriş belgenizi sınav tarihinden yaklaşık 1 (bir) hafta öncesinde Öğrenci sayfanızda ilgili bölümden T.C. kimlik numara ve şifre ile giriş yaparak veya AÖF Bürolarından alabilirsiniz.


Sınav Giriş Belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir.


Sınav giriş belgesini çıkarma işlemini sınav gününe bırakmamanız sizin yararınıza olacaktır.


Sınav Giriş Belgesinde sınava gireceğiniz il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih bilgisi bulunmaktadır. Öğrenciler yukarıda verilen bilgiler neticesinde sınav tarihinde ve sınav yerinde sınava girmek zorundadır.


Sınav giriş belgesinde yazılan bilgilere göre belirtilen tarihte ve belirtilen yerde sınava girmeyen öğrenciler için hiç bir sebeple başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Sınavın telafisi yapılmaz Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.


Öğrenciler sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.


Öğrenciler herhangi bir sıkıntı yaşamamak için sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka ziyaret edip, görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.