Acil cevap bekleniyor


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Acil cevap bekleniyor

  Sponsorlu Bağlantılar


  Sevgili arkadaşlar size acil bir şey söylemek istiyorum. Benim Güz döneminden ortalamam 3 üzeri baharda 2 üzeri şimdi benim bahar bütünlemesinde bir tane ff im var ama aöf 6 tane dersten sorumlu yapmış bahar döneminden. Benim bugünkü sınavımdaydı ff , onu geçtim sayılır. Şimdi ff olmayanlar içinde girecekmiyim sınava yoksa girmeme gibi bir şansım varmı. Hazır derslerden kalmayalım. Hemen söylerseniz çok sevinirim. İyi günler.

  Google+

  YouTube


 2. korkutmayankorkut Nickli Üyeden Alıntı: Sevgili arkadaşlar size acil bir şey söylemek istiyorum. Benim Güz döneminden ortalamam 3 üzeri baharda 2 üzeri şimdi benim bahar bütünlemesinde bir tane ff im var ama aöf 6 tane dersten sorumlu yapmış bahar döneminden. Benim bugünkü sınavımdaydı ff , onu geçtim sayılır. Şimdi ff olmayanlar içinde girecekmiyim sınava yoksa girmeme gibi bir şansım varmı. Hazır derslerden kalmayalım. Hemen söylerseniz çok sevinirim. İyi günler.
  Önemli olan dönemlerin ortalaması değil. Genel Not Ortalaman. Aslında sorunu tam anlayamadım. Okul sınav giriş belgesinde kaç ders belirtmişsse onlardan bütünlemeye gireceksin demektir.


Acil cevap bekleniyor Yer İstanbul , 34, TR incelenme 1948 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015