Sadece Türkiye'de oLur... Çok GüLeceksiniz (:


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. Sadece Türkiye'de oLur... Çok GüLeceksiniz (:

  Sponsorlu Bağlantılar


  Ben 24 yaşındayım ve 44 yaşında bir dul bayanla evlendim. Kendisinin de 25 yaşın...da bir kızı var. Babam ise bu kız ile evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Bunun üzerine kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Hanımımın ve benim geçen sene bir oğlumuz oldu. Oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, aynı zamanda babamın da eniştesi. Bir de üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu. Anlıyacağınız benim oğlum benim dayım oldu. Babamın eşi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. O babamın oğlu olduğu için benim de erkek kardeşim, ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. Yani ben torunumun erkek kardeşiyim. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduguna göre ben de eşimin kızının babasıyım ve kızımın erkek çocuğunun erkek kardeşiyim. Kısacası kendimin büyükbabasıyım :)

  Google+

  YouTube


 2. Deveye sormuşlar 'boynun neden eğri?' diye, 'medula spinalisin merkezi ilk omurun miyeli sinirlere yaptığı lokal baskıdan ötürü dorsal ve ventral motorik sinirler sıkıştığı için' demiş


 3. bunu paylaşmıştım ben sanırım önceden "ben kendimin büyükbabasıyım" diye...:) okurken işin içinden çıkamadım ben...:))


 4. hmm bende çıkamdım zaten bikere okuyunca anlaşılmıyo:)


 5. kim kimin neyi oldu yawff zaten akraba ilişkilerini hiç anlamam , bu bunun şurdan akrabası falan ...


 6. İstatistik dersinin konuları bile daha kolaydı


Sadece Türkiye'de oLur... Çok GüLeceksiniz (: Yer İstanbul , 34, TR incelenme 1963 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015