Açıköğretim Türkiye'nin Toplumsal Yapısı Ders Notları / Ders Kitabı


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Açıköğretim Türkiye'nin Toplumsal Yapısı Ders Notları / Ders Kitabı

  Sponsorlu Bağlantılar


  Açıköğretim Türkiye'nin Toplumsal Yapısı Ders Notları / Ders Kitabı


  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2012-2013 eğitim yılı itibari ile tüm bölümleri kredili sisteme geçirmiştir. Kredili sistem ile dersler bölünmüş ve çoğalmış ders kitapları ise yenilenmiştir.


  Kayıt yenileme ve kayıt zamanları yaşanan keşmekeşlik sebebi ile birçok öğrenci ders kitaplarını alamamaktadır. Anadolu Üniversitesi bunun önüne geçebilmek için e-kitap hizmetini başlatmış ve kitapları internete eklemiştir. Bizlerde aöf ders kitaplarına daha kolay ulaşmanızı sağlamak amacıyla kitapların linklerini sitemizde paylaşmayı düşünerek bu konuyu oluşturduk. Aşağıdan Türkiye'nin Toplumsal Yapısı ders kitabını görebilirsiniz arkadaşlar.


  Açıköğretim Ders kitaplarını aşağıdan pdf olarak görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ders Kitabını Görebilmek İçin bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader veya muadili bir programın yüklü olması gerekmektedir. PDF'i hala göremiyorsanız Güvenli ve Hızlı İnternet için Google Crome internet tarayıcısını bilgisayarınıza kurmanızı tavsiye ederim. ( Programlar Bilgisayarınızda Bulunmuyorsa İsimlerinin Üzerine Tıklayarak Bilgisayarınıza İndirip Kurabilirsiniz. )  Sınavlarda Hepinize Başarılar Diliyoruz..

  Google+

  YouTube


 2. aöf ana sayfasındakileri direk buraya paylaşmanın amacı ve mantığı nedir?
  eskiden bu site daha iyiydi.gerçekten ders notları vardı.ama gerçekten


 3. Çoğu kişi ders kitaplarının online halerine erişemiyor maalesef. Yada nerden gireceğini bilemiyor. Bizlerde kitaplara erişimin kolaylaşması amacından paylaşımda bulunuyoruz. Eskiden daha iyi diyorsunuz ama şu an ders sayısı ve içerikleri çok değişti. Bizlerde elimizden geldiğince ders notlarını eklemeye devam ediyoruz. Ama yardımcı olan kişi sayısı bir elin parmaklarını bulmadığından elimizden bu kadar geliyor maalesef. Herkes ders notu çıkarsa iletse seve seve yayınlarız. Ama maalesef destek olan kişi sayısı çok az...


Açıköğretim Türkiye'nin Toplumsal Yapısı Ders Notları / Ders Kitabı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2259 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2014
www.aofdestek.net 2007-2014
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1