Açıköğretim Uluslararası İlişkiler Lisans Programı


Sponsorlu Bağlantılar


İlkİlk 12
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Slm arkadaşlar sitenize yeni üye oldum , ben a.ö.f işletme bölümü mezunuyum 2010-2011 öğretim yılında Uluslararası ilişkilere öss sınavına girmeden kayıt yaptırabilir miyim?


 2. arkadaşlar,bilen varsa cevaplar mı? bilgisayar bilmemnesinde örgün okuyan (2 yılık) bir kişi buraya geçir yapar mı? muaflık durumu ne olur? şöyle de sorayım,sözel(dış tic.2 yılık örgün) okuyan bir kişi geçiş yapabilşir mi ve onun muaflık durumu ne olur? mesela ben işletme 3 ten başladım örgün tic.çıkışlıyım ama ilk 2 yılın hiçbir dersini almadım. muaf olamıyorsun diyen arkadaşlara soruyorum bunun sebebi nedir acaba?


 3. arkadaşlar bn su an bi üniversitede okuyorum ama ikinci bi üniversite olarak acık öğrt uluslararası ilişkiler okumak istiyorum sınava girmden bu bölüme kayıt yaptırbilir miyim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?


 4. 4 yıllıkta okuyorsan yapabilirsin.


 5. bu bölüme dikey geçiş yapan arkadaşlar öğrenci kimlik kartınızı ve şifrenizi aldınızmı


 6. sebboy Nickli Üyeden Alıntı: bu bölüme dikey geçiş yapan arkadaşlar öğrenci kimlik kartınızı ve şifrenizi aldınızmı
  Öğrenci kimlik kartı Aralık ayında aof burolarına gelicek....Şifrenizi aof burosundan istediğiniz zaman temin edebilirsiniz..


 7. Selamlar, peki şöyle bir soru sorsak. Diyelim ki X üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümü var ve uyuşan derslerim var, ben buraya başvurup derslere katılabilir miyim. Var mıdır böyle bir imkan bu benim için önemli. Cevaplayabilirseniz çok memnun olurum. Ayrıca forumda ilk mesajım, hayırlı olsun (: İyi geceler herkese.


 8. Arkadaşlar .Ben örgün eğitim bankacılık ve sigortacılık mezunuyum . Lisans tamamlama olarak Uluslararası ilişkiler programını seçebilirmiyim ?Bilgilendirirseniz sevinirim...


 9. merhaba ben bu sene açık ögretim uluslararası ilişkiler bölümüne dikey geçiş yaptım. Ders çalışmak için murat yayınlarının kitabını aldım ve orada 6 ders gösterilmekte. Açık ögretim bürosundan ise bana 9 ders kitabı verildi . Şimdi ben 6 dersten mi sorumluyom yoksa
  dersten mi


İlkİlk 12
Açıköğretim Uluslararası İlişkiler Lisans Programı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 75383 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015