1. sınıf bahar dönemi osmanlıca kitabı değişiyormu?

belfin

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Arkadaşlar bildiğiniz üzere güz dönemi osmanlıca kitabının ilk beş ünitesini bitirdik. ben ikinci dönemde de kalan 6 ünite var ondan devam ederiz diye düşünüyordum ancak geçenlerde e ogrenme portalına girdiğimde oradaki T.dili ve Edebiyatı alanındaki 2. yarıyıl osmanlıca ders notlarını tıkladığımda başka bir kitapla karşılaştım. yazar değişik konular daha basitleştirilmiş falan. acaba ikinci dönem yeni kitap mı verecekler kafam karıştı. bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar bildiğiniz üzere güz dönemi osmanlıca kitabının ilk beş ünitesini bitirdik. ben ikinci dönemde de kalan 6 ünite var ondan devam ederiz diye düşünüyordum ancak geçenlerde e ogrenme portalına girdiğimde oradaki T.dili ve Edebiyatı alanındaki 2. yarıyıl osmanlıca ders notlarını tıkladığımda başka bir kitapla karşılaştım. yazar değişik konular daha basitleştirilmiş falan. acaba ikinci dönem yeni kitap mı verecekler kafam karıştı. bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
TDE103U OSMANLI TÜRKÇESİNE GİRİŞ I 1-3 1-5
TDE104U OSMANLI TÜRKÇESİNE GİRİŞ II 6-8 6-11

Olarak görünüyor, muhtemelen elinizdeki kitaptan devam edeceksiniz. elimde kitap olmadığı için bir şey diyemiyorum maalesef.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
arkadaslar ben temel bılgı teknolojı kıtabını alamadım ulasa bılcegım bı sıte varmı lutfen yerdımcı olun

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
paylaımın ın tesekkurler bır aydır hastayım kafamı ona yoruyodum:cici

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421