Açıköğretim Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar Ders Notları / Ders Kitabı

nzeytinevi

New member
Katılım
22 Şub 2013
Mesajlar
764
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Açıköğretim Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar Ders Notları / Ders Kitabı


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2012-2013 eğitim yılı itibari ile tüm bölümleri kredili sisteme geçirmiştir. Kredili sistem ile dersler bölünmüş ve çoğalmış ders kitapları ise yenilenmiştir.


Kayıt yenileme ve kayıt zamanları yaşanan keşmekeşlik sebebi ile birçok öğrenci ders kitaplarını alamamaktadır. Anadolu Üniversitesi bunun önüne geçebilmek için e-kitap hizmetini başlatmış ve kitapları internete eklemiştir. Bizlerde aöf ders kitaplarına daha kolay ulaşmanızı sağlamak amacıyla kitapların linklerini sitemizde paylaşmayı düşünerek bu konuyu oluşturduk. Aşağıdan Sermaye Piyasaları ve Finansal Kurumlar ders kitabını görebilirsiniz arkadaşlar.


Açıköğretim Ders kitaplarını aşağıdan pdf olarak görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ders Kitabını Görebilmek İçin bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader veya muadili bir programın yüklü olması gerekmektedir. PDF'i hala göremiyorsanız Güvenli ve Hızlı İnternet için Google Crome internet tarayıcısını bilgisayarınıza kurmanızı tavsiye ederim. ( Programlar Bilgisayarınızda Bulunmuyorsa İsimlerinin Üzerine Tıklayarak Bilgisayarınıza İndirip Kurabilirsiniz. )[PDF]http://eogrenme.anadolu.edu.tr/eKitap/ISL403U.pdf[/PDF]
Sınavlarda Hepinize Başarılar Diliyoruz..
 

mfcanbaz

New member
Katılım
18 Eyl 2016
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Okuduğunuz Bölümü Seçiniz
İşletme
Şehir
Afyon
??

ben herhangi bir kitap göremiyorum. yardımcı olur musunuz?
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
19,344
Mesajlar
150,144
Kullanıcılar
90,383
Son üye
Açıköğretim
Üst