Aöf İş Sağlığı ve Güvenliği- 2013 Güz Dönemi Final Sınavı Soruları

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Aöf İş Sağlığı ve Güvenliği - 2013 Güz Dönemi Final Sınavı Soruları

ve cevaplarını sınavlardan sonra sitemize eklemeye başlayacağız arkadaşlar...

Sizlerde sınavdan sonra aklınızda kalan soru ve cevapları forumumuza eklemeyi ihmal etmeyin.

Aöf 2013 Güz Dönemi Final Sınavında Hepinize Başarılar Dileriz...

hdy

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
şıklarda orta sandığı fütüvnameli bi soru vardı birde meslek hastalığında tozlardan hangi hastalık olur verem yaptım ben ama cvp silikosizmiş :(

hdy

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
cevapları gayrı sihhi ve tüm sihhiyli bir soru vardı tüsiad nereye bağlıdır, teftişler 3 ay içinde yapılmalıdır birde şıklarında medeni kanun olan bir soru vardı meslek hastalığı silikosiz birde fizyolojik faktörlerden değildir diye bir soru vardı son olarakta iş sağlığı güvenliği yada sonu politikası olan bi soru vardı kafam allak bullak hatırlayan arkadaşlar düzelltsin bunları lüften

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
cevapları gayrı sihhi ve tüm sihhiyli bir soru vardı tüsiad nereye bağlıdır, teftişler 3 ay içinde yapılmalıdır birde şıklarında medeni kanun olan bir soru vardı meslek hastalığı silikosiz birde fizyolojik faktörlerden değildir diye bir soru vardı son olarakta iş sağlığı güvenliği yada sonu politikası olan bi soru vardı kafam allak bullak hatırlayan arkadaşlar düzelltsin bunları lüften
Tüsiad BUSINESSEUROPE (Avrupa İş Dünyası Konfederasyonu) na bağlıdır.
Toz Hastalığı SİLİKOZİS olacaktı.

Diğerlerini hatırlayamadım :(

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara