Bahar Dönemi Arasınav Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Koronavirüs önlemleri günden güne artarken Atatürk Üniversitesi bahar dönemi arasınavlarını ertelemiş, ÖSYM bir çok sınavı ertelemiş ve üniversite öğrencileri uzaktan eğitim sistemine geçmişti.

Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinden henüz bir erteleme duyurusu gelmedi. Anadolu Üniversitesi öğrencilerinin sürekli sorular sorması ve merak etmeleri üzerine Anadolu Üniversitesi tarafından bugün itibariyle bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda sınavların ertelenmesi ile ilgili bir bilgi olmazken tüm olasılıkların değerlendirildiği yer aldı.

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan duyuru:

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yaşadığımız bu belirsiz ve zor süreçte, Açıköğretim Sistemindeki yaklaşan sınavlarla ilgili tüm olasılıklar Üniversitemiz tarafından değerlendirilmektedir. Tüm olasılıklar değerlendirilerek en kısa sürede gerekli olan açıklama yapılacaktır.

Konu ile ilgili olarak www.anadolu.edu.tr/acikogretim ve Üniversitemizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesapları ile Açıköğretim Sistemimizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesaplarından süreci güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir.
Ayrıca www.anadolu.edu.tr ve Üniversitemizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesapları ile Açıköğretim Sistemimizin doğrulanmış resmi sosyal medya hesaplarımızın dışında yapılan açıklamaları lütfen dikkate almayınız.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Kaynak: Aof Haberleri

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara