bütünlemede soru dağılımı

tomcat84

Yeni Üye
Arkadaşlar bütünleme sınavlarında dersin konu dağılımı nasıl oluyor?Hangi konudan kaç soru çıkıyor?Konu hakkında arama yaptım ama herhangi bir bilgiye ulaşamadım.Bu vakitten sonra biraz taktik bir çalışma programı uygulamak gerek.Soru yoğunluğu çok olmayan konulara ağırlık verip boşa zaman harcamamalıyız.;)

sanko86

Yeni Üye
Murat yayınları yardımcı kitaplarda ünitelerin başında hangi sorudan finalde ne kadar bütte ne kadar ara sınavda ne kadar çıkacağı yazıyor yani yardımcı kitaplara bakabilirsiniz.

tomcat84

Yeni Üye
ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.ancak geçen yıllarda çıkan sorulara baktığımda yardımcı kitaplarda verilen soru sayılarına pek uymadığını gördüm.geçmiş yılların sorularını bulup onların arasında kendim inceleyerek bir oran çıkarırım heralde.

sanko86

Yeni Üye
Evet buda bir çözüm olabilir ama genellikle ben dikkat ediyorum soru sayıları tutuyor.

sanko86

Yeni Üye
Çıkmış sorulara bakıyorum bütler sanki biraz daha esnek gibi.Finale göre.

eda_11

Yeni Üye
arkadaşlar iktisat matematik hukuk ve english derslerinden bütünlemeye kaldım napıcağımı bilmiyorum.çok stresliyim.

sanko86

Yeni Üye
arkadaşlar stres yapmayın günlük programlı testler çıkmış sorular çözün geçersiniz Allah sabır versin.

A

angelgirl

Misafir
arkadaslar bende büte kaldım sadece 2 ders vermm gerekıoo napsak ya büt kolay diyorlar ama ben tecrubelıyım zorr.....=(

sanko86

Yeni Üye
Final gibi oluyor benziyor ama sanki biraz daha basit gibi.

Günlük programlı çalışmalısınız.

gkhn6133

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar aöf bütünleme sınavı ne zaman tarih olarak bilgisi olan varmı??????????

**PANDORA**

Özel Üye
arkadaşlar konu dağılımında murat yayıncılık felan boş bence.bu yılki final sınavından sonra nerden çıkacağı belli olmas.iş hukukunda 15 üniteye çalıştık sadece sendikalardan çıktı hatırlatırım.bence hepsine çalışın kolay gelsin..

semay

Yeni Üye
büte kaldım ve zamanım fazla yok nerden nasıl çıkacak bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz.

edapancar

Yeni Üye
murat yayınlarının çalışma kitabından bende yok maalesef,olan biri varsa işletme 2.sınıf
kamu maliyesi
iktisat teorisi
tarih
ticaret hukuku
hangi üniteden kaç soru çıkıcak,dağılımları yazabilirsenizz acaip makbule geçiceek
şimdiden çoook teşkkürlerrr

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO