finale girmezsem öğrencilik durumum ne olur

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Kullanıcılar
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Merhaba ilahiyat 2. Sınıf öğrencisiyim 2015 nisan ayında yapılacak sınavlara katılıp haziran daki finale giremezsem öğrencilik durumum mezuniyet durumum ne olur mazeret sınavı yapılabilir mi çünkü düğün tarihim le sınav aynı gün 6-7 haziran yardimci olursaniz çok sevinirim

fibertombik

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
başka tarih bulamadın mı :s düğünü 1 hafta geriye yada ileriye at olsun bitsin.
sonrada evlenilir ama sonra sınava girilmez.
hazirana kaç ay var sen bilmiyor musun?
ben sınavım var diye kız istemeye gitmedim. kızda terk etti gitti. sınava girdim şimdi geri dönüyor.
ya evlencen ya evlenmicen ya bedel ödeyeceksin ya bekar kalacaksın. seçim senin.

beni siteye admin yapmıyorlar halen. böyle çözümleri hiç kimse öneremez :s
dövlet bize bahmiy.

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Ya yardan ya ser den diyo sun yani ama öyle olmuyo ne yardan ne Serden o gün özel benim için hem doğum günüm hemde sonra ki haftaya ramazan var oruç lumu düğün yapalim ☺ giremez sem ne olur peki durumum

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba ilahiyat 2. Sınıf öğrencisiyim 2015 nisan ayında yapılacak sınavlara katılıp haziran daki finale giremezsem öğrencilik durumum mezuniyet durumum ne olur mazeret sınavı yapılabilir mi çünkü düğün tarihim le sınav aynı gün 6-7 haziran yardimci olursaniz çok sevinirim
Finallere girmediğiniz de o dönemde aldığınız tüm derslerden kalırsınız. Maalesef bütünleme veya mazeret sınavı imkanları da bulunmamaktadır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye
Seriesvtk