İKTİSAT TEORİSİ Bütünlemede Kesinlikle Geçmem Gerekiyor !!

Sero1

Yeni Üye
Arkadaşlar 4.sınıfa geçmem için 2.sınıftan kalan iktisat teorisi dersinden geçmem gerekiyor ne şekilde verimli çalışabilirim marjinal - toplam maliyet felan soruda görünce hep karışıyor biri azalırken diğeri artar gibi yani bunları karıştırmadan nasıl geçebilirim bu dersten..

Yorumlarınızı bekliyorum

zeynep_zehra

Yeni Üye
arkadaşım bende seninle aynı durumdayım benim bir de muhasebe var ikisinden de 47 den kalmışım iki senedir uğraşıyorum olmuyo ne yapacağım bilmiyorum gerçekten, geçen nasıl geçiyo çok merak ediyorum bize acil yardım bi sorum var ama allah korusun biz sınıfı geçemedik diyelimki tekrar 3. sınıftaki dersleri de verecek miyiz seneye 2. sınıfta kaldığımız için o geçtiğimiz dersler yanıyo mu her şeye sil baştan mı başlayacağız.inşallah geçeriz rabbim yardımcımız olsun.

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
valla zeynep kardesım muhasebeden nasıl gectıgımı sorarsan gecmıs yılların sorularına baya faydası oluyor gecmıs yılların sorularına bakarak gecersın

ayşeilknur

Yeni Üye
merhaba bende istatistik ve iktisat teorisi derslerini kesin vermeliyim inşallah kalmam bu iki ders yüzünden istatistikten çook endişeliyimmm.nokta atış sorularının faydası olur inşallah karacan yayınlarının kitabını aldım :(

theçayan

Yeni Üye
ben şunu bilirim çalışarak geçilmiyor.demekki herkes geçmiş yıl sorusu diyor var bi iş bunda.ben de hep derim yahu onları ezberleyeceğime mantığını kavrayım öğreneyim. eh öyle de olmuyor demek geçmiş yıl sorularını ezber yap sende.

zeynep_zehra

Yeni Üye
muhasebeden kesin geçtim gözüyle bakıyordum 47 den kaldığımı görünce dünyam karardı desem yeri çok kötü oldu açıköğretime hiç isteyerek başlamadım ama şimdide kalmadan bitirmek istiyorum senelerdir kitaplar testler gençlik bitiyo hala uğraşıyorum beş para etmez adamlar onun bunun torpili ile iş sahibi olup karşıma geçip havalı havalı konuşmaları yokmu işte beni üzen bu hak eden hak ettiği yerde değil arkadaşlar geçmiş yıl sorularına gelince son hafta sadece onlara çalıştım ama olmadı iki yıldır iktisat ve muhasebe ile yatıp kalkıyorum olmuyo olmuyo geçen yılda 48 den kalmıştım şaka gibi yaa rabbim hepimizin yardımcısı olsun

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
tmmda bız 1 hafta kala çözuyorsunda sonra aklına gelmez 1 hatfada bız soruları ezberledıkte gectık derslerden tabı sana kalmıs bısey

carric

Yeni Üye
._._._._._._._._._._._._

Sero1

Yeni Üye
çıkmış soruların faydası oluyorda iktisat teorisinde olmadı üniteleri güzelce çalışmaktan başka çare yok gibi görünüyor

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara