♥ iLk Aşk ' ıN HayaTınızDaki öNemi ♥

Sonkez

Özel Üye
İnsan beyni ilk Aşkı asla unutmuyor. İlk Aşka ait hatırlananlar insan beynine kazınıyor. Silip atılmıyor...

ilk Aşk ' tan sonra bir daha aşık olunması zordur..ondan sonra yaşanan ilişkilerinse adı konamaz ilk aşk kadar açık bir tanım yapılamaz..ilk Aşk bu yüzden güzeldir..iç çekerek hatırlanır..herhangi bir yerde tekrar karşılaşıldığında ise raslantı yalanları kaçınılmazdır...

İlk AşkıNızın HayatınızdaKi Önemi , Onu uNutup Unutmadıqınız , AkLınıza GeLdiqinde Ona Dair HatırLadıklarıNız Ne Varsa BuyRun PayLaşaLım ArKadaşLar ...

♥---Tarihe damgasını vuran Aşk sözleri ---♥

(Oscar Wilde)
"Erkekler kadınların ilk aşkı kadınlar da erkeklerin son aşkı olmak ister

(Voltaire)
"Aşk bir tablodur onu doğa çizmiş ve hayal süslemiştir. Tanrı kadınları
erkekleri evcilleştirmek için yarattı."

(Cenap Şehabettin)
"Kadın olsun kitap olsun cildine aldanmayıp içindekilere bakılmalıdır."

(Madame De Scudery)
"İnsan sevmeye başladı mı yaşamaya da başlar."

**Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır. (Bailey)

**İnsan kalbindeki gerçek aşk dört nala giden bir at gibidir ne dizginden anlar ne de söz dinler. (Konfüçyus)

**Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz. Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız.(Rousseau)

**Sevmek güzeldir. Bir daha sevmemek daha güzeldir.(Paul Geraldy)

Ekli dosyalar

blue_eye

Yeni Üye
**Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır. (Bailey
oofff dogru tesbit..emegine saglık topragım..
ilk aşk falan kalmadı artık o eskidenmiş o kadar çok şey degiştiki dünyada aşklarda evrim geçirdi.ölümüne sevgiler,canından çok sevmeler masallarda kaldı heralde.yok öyle bişey artık.ya da tek taraflı olunca bir anlamı olmuyor..karşıdaki anlamıyorsa sonuç hüsran..Allah herkese samimi dürüst riyasız kalıcı sevgiler nasip etsin....bende sana +rep:D

Sonkez

Özel Üye
**Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır. (Bailey
oofff dogru tesbit..emegine saglık topragım..
ilk aşk falan kalmadı artık o eskidenmiş o kadar çok şey degiştiki dünyada aşklarda evrim geçirdi.ölümüne sevgiler,canından çok sevmeler masallarda kaldı heralde.yok öyle bişey artık.ya da tek taraflı olunca bir anlamı olmuyor..karşıdaki anlamıyorsa sonuç hüsran..Allah herkese samimi dürüst riyasız kalıcı sevgiler nasip etsin....bende sana +rep:D
haklısın galiba topragım.. O siyah Beyaz AşkLarın Adı Şimdi EsKi TopRaK !!!
+Rep veren yok topragım yaw :(

blue_eye

Yeni Üye
yok topragım puanda muanda gözüm yok benim. acam paylasım sadece..;) sen bakma öyle yazdıqıma...:)
konuna gelince aşk varmı yokmu bilemiyorum.gazeteye ilan vermek lazım aşk nerdesin :D aranıyorsun:D ses yoksa bil ki aşk bu dünya da yoktur ölmüştür..hepimizin başı sagola.....
benim gözüm var ve dikkatimi çekiyor topragım bakıyorum birkaç mesajı var ama puanı almış başını gidiyor.:)bazılarının......

By_tr

Özel Üye
İlk Aşk!!!!! milyon tane ! koysam kifayeyiz kalır

13-14 yaşındaydım o zamanlar o mühim hadiseyle tanıştığımda aradan 10-12 sene geçmiş görmedim ama ne önemi var adını her duyduğumda ilk günki tazeliğiyle yüreğim titriyorya başka ispata ne hacet
ben normalde sokakta yürürken insanların gözlerine bakamam çekinirim ama onun yaşadığı ilçede ben insanları gözlerine bakıyorum belki o gözlere rastlarım diye
aman ya arkadaşım nerden açtın mevzuyu :(:(:(

Sonkez

Özel Üye
İlk Aşk!!!!! milyon tane ! koysam kifayeyiz kalır

13-14 yaşındaydım o zamanlar o mühim hadiseyle tanıştığımda aradan 10-12 sene geçmiş görmedim ama ne önemi var adını her duyduğumda ilk günki tazeliğiyle yüreğim titriyorya başka ispata ne hacet
ben normalde sokakta yürürken insanların gözlerine bakamam çekinirim ama onun yaşadığı ilçede ben insanları gözlerine bakıyorum belki o gözlere rastlarım diye
aman ya arkadaşım nerden açtın mevzuyu :(:(:(
[adını her duyduğumda ilk günki tazeliğiyle yüreğim titriyorya]...şu sözün yeter be arkadasım..Konuyu acmamdaki amac zaten kimsenin eski anılarını gün yüzüne cıkartarak üzüntü vermek degil işte böyle aradan yıllar gecsede akıllarda kalındıgını bilmek ,onu yıllar sonra gördüqünüzde neler duyduqunuzu paylasmak için actım.. hayatında sevmeye ve sevilmeye layık olman dileqiyLe..;)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
valla aşk bi yere kadar bi yerden sonra ne aşk kalıyo ne sevgi daha doğrusu bende bu böyle oldu benim sıkılmadığım tek aşkım var onuda yazmıyorum herkes biliyodur zaten:)

Sonkez

Özel Üye
Odam evim, Rap im sevgilim hepsi nazarlıklı.... ىàؤôمà Кàﺸڗễ۳ ♪ >>> Tek Aşk <<< ♪ Кôℓễ۳à

Sonkez

Özel Üye
Amin öyle olsun topragım..ALLAH ım kem gözlerden , hasetlerden , fesatlardan şeytanın şerrinden korusun cümlemizi...Konu İlk aşkmı :D Din dersimi anlamadım valla :D cuma namazında hoca bile benim kadar vaaz vermez :D

ragut

Banned
Aşık olupta acı çekmeyen birtane delikanlı yada kadın yoktur bence işin en kötüsü aşkın yarım kalması vede onu birdaha görememek

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara