Kayıt yaptıramıyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Kullanıcılar
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
iyi günler. ben Alanya Anadolu İmam-Hatip lisesinde okuyordum ve mezun oldum ancak lise 4ten dil ve anlatım dersinden kaldım. bu yüzden diplomamı alamadım. ön kaydımı yaptrdım ancak diplomam olmadığı için kaydımı kabul etmediler. Milli eğitimde sınav hakkı verince sınavımı bugün oldum ve geçtim. ama aöf bürosunu aradığımda son kayıt tarihi 12 eylüldü yapabilecek bişeyim yok diyorlar. kayıt olamıyorum. yardımcı olabilir misiniz

fibertombik

Yeni Üye
Bölüm:
Fotoğrafçılık
kayıt tarihi için geç kalmışsınız. bu durumda aöf burosu çözüm üretmiyorsa yapacağınız bir şey kalmamış demektir. seneye kayıt yaptırın o 1 seneyi de değerlendirin. sizin adınıza üzüldüm talihsizlik olmuş. hayırlısı....

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
Ama okuldaki hocalarımla durumu konuştuğumda meb sana sınav hakkı verdiği için kayıt tarihinide uzattılar kayıt yaptırabilirsin diyorlar. iki arada bi derede kaldım..
tercih yapmadan önce rehberlik hocamıza durumu anlatmıştım sorumlu dersim olduğunu. Meb sana sınav hakkı verir kayıt yaparsın demişti. şimdide böyle olunca okul verdiği puanın yarısını geri çekiyor
yapacak bişey yok mu şu anda..

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
iyi günler. ben Alanya Anadolu İmam-Hatip lisesinde okuyordum ve mezun oldum ancak lise 4ten dil ve anlatım dersinden kaldım. bu yüzden diplomamı alamadım. ön kaydımı yaptrdım ancak diplomam olmadığı için kaydımı kabul etmediler. Milli eğitimde sınav hakkı verince sınavımı bugün oldum ve geçtim. ama aöf bürosunu aradığımda son kayıt tarihi 12 eylüldü yapabilecek bişeyim yok diyorlar. kayıt olamıyorum. yardımcı olabilir misiniz
Maalesef belirtilen tarihler dışında kayıt yaptıramazsınız. Yeni kayıtlar 12 Eylul'de sona erdi..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz