sosyal bilimler 2. sınıf ara sınav çalışma soruları

nazlımyar

Yeni Üye
arkadaşlar maalesef bizim bölümün soru bankası yok geçmiş yıl sınav sorularımızı bulup bu alanda paylaşırsak hepimizin işine yarayacağını düşünüyorum lütfen birbirimiz için duyarlı olalım elinde geçmiş yılların

felsefe
yurttaşlık ve çevre bil.
siyaset bilimi
antropoloji
çağ.türk.edb
toplum ve iletişim

derslerinin ara sınav çıkmış soruları varsa buraya eklesin şimdiden teşekürler .......

SALİHA

Yeni Üye
murat açıköğretim kitabındaki soruların hemen hemen birebir soruları çııyor oradan çalışabilirsin

nazlımyar

Yeni Üye
:)

murat açıköğretim kitabındaki soruların hemen hemen birebir soruları çııyor oradan çalışabilirsin
sen aynı bölümsün demi? ah bide kitabı bulabilsem adanada aramadığım yer yok gelecek gelecek diyolar ama hala gelmedi en son netten sipariş verdim hadi hayırlısı bu arada sen harç parası ne kadar ödedin

really

Yeni Üye
merhaba arkadaslar ya nabıcaz bız ya ben anlayamıyorum bende sosyal bılımler 2.sınıf ogrencısıyım ve o kadar cok zorlanıyorum arastırıyorum eger sız de bulusranız lutfen paylasalım....tesekkur ederım

MatmazeL

Özel Üye
merhaba arkadaslar ya nabıcaz bız ya ben anlayamıyorum bende sosyal bılımler 2.sınıf ogrencısıyım ve o kadar cok zorlanıyorum arastırıyorum eger sız de bulusranız lutfen paylasalım....tesekkur ederım
Eklemye çalışcaz arkadaşlar:)

sinderella88

Yeni Üye
en sonunda buldum:):):):)

slm arkadaşlar sosyal bilimler bölümünün yardımcı kitabı murat yayınların var.2 ay bu kitabı aradım antalyanın her yerini aradım ve en sonunda buldum felsefe hariç tüm dersler sınavda birebir cıkıyor büte tek dersten kaldım felsefeden tek ders uygulaması cıksada bizde mezun olsak; ki olsakda pek bi işe yaramıyor bu bölümden mezunolmk ancak geciş yaparsan belki işinize yarar:) :):):)

nazlımyar

Yeni Üye
arkadaşlar çalışmalar nasıl gidiyor ben dersleri bitirdim paso test çözüyorum ah ah bu sene mezun olsak ne güzel olur hiç bi dersten kalmasak şimdiden hepinize başarılar diliyorum umarım sınavlar hepimiz için güsel geçer......

MelekYayla

Yeni Üye
e öğrenme portalındaki kitapın konu anlatımlarının sonunda alıştırma ve test var orada güzel sorular var onları deneyin bende tek felsefeden kaldım onu çalışıyorken keşfettim bana güzel geldi

hlmkor

Yeni Üye
uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar sınavada az kaldı allah hepimizin yardımcısı olsun
bende soru bulma konusunda sıkıntı çekiyorum elimdekilerle yetinmek zorundayım...e öğrenmede alıştırmalar var özet gibi şimdi oradan tekrar yapıyom daha iyi oluyor sizede tavsiye derim..;)

nazlımyar

Yeni Üye
arkadaşlar hepimize Allah kolaylık versin işimiz zor bide tek felsefeden kalan arkadaşlar korkuttunuz beni bu kadar zormu ya napacam ben o zaman eyvah yandık yani aöf'ün kendi kitabındaki ünite sonu soruları çıkıyomu bari aydınlatın biraz bizi
bu sene büte kalmadan geçmek istiyorum sınıfı

SALİHA

Yeni Üye
arkadaşlar çalışmalar nasıl gidiyor ben dersleri bitirdim paso test çözüyorum ah ah bu sene mezun olsak ne güzel olur hiç bi dersten kalmasak şimdiden hepinize başarılar diliyorum umarım sınavlar hepimiz için güsel geçer......
bende çalışmaları bititrdim aşağı yukarı 15 gündür test çözüyorum şimdiden herkese başarılar:))))

MelekYayla

Yeni Üye
Sosyal Bilimler

arkadaşlar maalesef bizim bölümün soru bankası yok geçmiş yıl sınav sorularımızı bulup bu alanda paylaşırsak hepimizin işine yarayacağını düşünüyorum lütfen birbirimiz için duyarlı olalım elinde geçmiş yılların

felsefe
yurttaşlık ve çevre bil.
siyaset bilimi
antropoloji
çağ.türk.edb
toplum ve iletişim

derslerinin ara sınav çıkmış soruları varsa buraya eklesin şimdiden teşekürler .......
Bu sıraladığın dersleri Yardımcı kitap olarak Murat Açıköğretim yayınlarının sosyal bilimler kitaplarını alarkak çalışın genelde bierbir soruları tutuyor.Ben felsfe hariç diğerlerini bu yazdığım yardımcı kitaptan çalışarak geçtim.

nazlımyar

Yeni Üye
arkadaşlar sınav sonuçlarınız nasıl benimkiler
tarih 50
t.dili 60
edb 60
toplum ve iletişim 60
antropolji 60
yurttaşlık 47
siyaset 27
feslefe 30

daha kötü bekliyodum aslında notlar özellikte taihten 30 falan bekliyodum çok iyi olmasada fena değil değilmi sizinkiler nasıl bakalım

aynur2666

Yeni Üye
Arkadaslar
ben geçmiş yıllarda çıkmıs sorulardan çalışma notları çıkardım
ve çok faydasını gördüm zaman ayırıp geçmiş yılarda çıkan sorulardan çalışm anotları çıkarın siyaset bilimi dersinden çıkardığım notlar sayesinde
ara sınavda 67 yılsonu sınavında 90 aldım
bilgilerinize

aynur2666

Yeni Üye
Notlarımı sizlerle paylaşmak isterim tabiki uygun bir zamanda
notlarımı yayınlayayım
(eğer mezun olursam çok mutlu olurum)
hepinize basarılar

aynur2666

Yeni Üye
arkadaşlar sınav sonuçlarınız nasıl benimkiler
tarih 50
t.dili 60
edb 60
toplum ve iletişim 60
antropolji 60
yurttaşlık 47
siyaset 27
feslefe 30

daha kötü bekliyodum aslında notlar özellikte taihten 30 falan bekliyodum çok iyi olmasada fena değil değilmi sizinkiler nasıl bakalım
nazlım
merhaba
ben geçmiş yılarda çıkan sorulara çalısarak siyaset biliminde yüksek notlar aldım

ders notlarımı seninle paylaşmak isterim
dua et de mezun olmus olayım
mezun olursam
eğer notlarımı sana yollarım
bana bir sekilde ulaşırsan iyi olur
ok
görüşmek dileği ile:):):):)

nazlımyar

Yeni Üye
slm naptın geçtin mi sınıfı ben 3 dersten büte kalmıştım pc başında durmadan sınav sonuçları açıklanmışmı ona bakıyom

ksenel

Yeni Üye
felsefe dersine çok dikkat edin, 53 alıp kaldım.çağdaş TürkEdebiyatıda önemli. bu iki derse ağırlık verin,diğerleri basit zaten.

sema umut

Yeni Üye
felsefe dersine çok dikkat edin, 53 alıp kaldım.çağdaş TürkEdebiyatıda önemli. bu iki derse ağırlık verin,diğerleri basit zaten.
bence de. felsefeden çalışmadan 40 aldım. çalışarakda 40 aldım. nasıl çalışacağımı bilmiyorum...çağdaş türk ed. e öğrenme ile yardımcı kitaptan çalıştım verdim. başımın belası ingilizce :(

ksenel

Yeni Üye
bence de. felsefeden çalışmadan 40 aldım. çalışarakda 40 aldım. nasıl çalışacağımı bilmiyorum...çağdaş türk ed. e öğrenme ile yardımcı kitaptan çalıştım verdim. başımın belası ingilizce :(
ingilizce çok basit aslında hiç çalışmadan ortaokul ve lise bilgilerimle 73 almıştım. büt' e uygarlık tarihi ve felsefeden girdim felsefeden 53 alıp 45 not ortalamasıyla kaldım,uygarlık tarihinden 80 almıştım.tek derslede kaldım :) sosyal bilimlerde felsefe, çağdaş T.Ed.,birazda uygarlık tarihi zor(çanak çömlek soruyorlar) bu 3 derse özellikle önem verilmelidir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara