Su kasidesinin Tamamı(kitap fotokopisi)

kendi el yazımla da tamamlayıp buraya yükleyeceğim:) meraklı arkadaşlar için kitaptan tarayıp yükledim.. Sağlıcakla kalın;)

kevin_norton

Yeni Üye

kendi el yazımla da tamamlayıp buraya yükleyeceğim:) meraklı arkadaşlar için kitaptan tarayıp yükledim.. Sağlıcakla kalın;)
Teşekkürler,değerli kardeşim. Eline emeğine sağlık. Siz Türk dili ve edebiyatı alanında otorite olarak bize katkılarınızı canı gönülden bekliyoruz.Değerli hocalarınızı da kutlarım. Kolay kolay kızmıyorsun. mantıklısın.Bak hocalarını gerçekten taktir ettim.Keşke ben de bu bölümü örgünden devam etsem.Örgünü çok özledim.Hocalarımı,üniversiteyi,arkadaşlarımı.

Teşekkürler,değerli kardeşim. Eline emeğine sağlık. Siz Türk dili ve edebiyatı alanında otorite olarak bize katkılarınızı canı gönülden bekliyoruz.Değerli hocalarınızı da kutlarım. Kolay kolay kızmıyorsun. mantıklısın.Bak hocalarını gerçekten taktir ettim.Keşke ben de bu bölümü örgünden devam etsem.Örgünü çok özledim.Hocalarımı,üniversiteyi,arkadaşlarımı.
Teşekkür ederim,nacizane bilgilerimi ve notlarımı aktarmaya çalışacağım.Fazla vaktim olmadığından sosyal aktivitelere zaman ayırıp başka alanlarda uzmanlaşmaya gidemiyorum.Bizim üniversitenin sistemi biraz daraltıyor.2 kısa sınav 1 ödev sınavı 1 vize 1 final derken sınavlardan kafamızı kaldıramıyoruz...Neyse ki açıköğretimden sınavsız 2.üniversite programı kapsamında sosyolojide okumayı planlıyorum çünkü böyle giderse sadece edebiyat mezunu olacağım bu da benim canımı biraz sıkar.. Hocamızın biri not ortalaman 4.00 olup tavan olacağına not ortalaman 2.50 olsun çift anadal yap ya da bir üniversite daha oku benim için bu daha önemli dedi...Ben de onu dinliyorum fakat dil kursu biraz sıkıntı oluyor..Hangisine gitsem karar veremedim.Sakarya da dil kursu önerecek olan var mı?

elifkarabulut

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
linke tıklayınca büyük boyutlu görünmüyor. bu sorun hakkında bilgi verirseniz sevinirim..

rapunnzel

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
arkadaşlar ben neden birşey göremiyorum :(

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Resimlerin yüklendiği resim paylaşıom sitresi kapanmış o yüzden göremiyorsunuz maalesef.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl