2 taksit

Hazır-Cevap

Özel Üye
arkadaşlar
bu 2. taksiti yatırmasak herhangi bir sorun olurmu? yani şubat değilde martta yatırsam? bu ay için ödeyecek durumda değilim de:(

26 Şubat 2010 tarihinden sonra yapacağınız ödemelerinizde borcunuz ödeme günü faizi ile birlikte tahsil edilecektir.

ilknurm

Yeni Üye
yaa daha önce böyle bi sorunum olmadı o yüzden son bişe daha çok faiz eklermi 1 ay için.

ilknurm

Yeni Üye
çok teşekkürler arkadaşlar inşallah bi aksilik çıkmadan öderim;)

seher

Özel Üye
ben ikinci taksidin olduğunu para yatırmaya 1,2 gün
kala öğrendim ama yatıramadım şimdi ne olacak
beni bu yüzden bi üst sınıfa geçirmezlermi

ECRİN90

Özel Üye
ben ikinci taksidin olduğunu para yatırmaya 1,2 gün
kala öğrendim ama yatıramadım şimdi ne olacak
beni bu yüzden bi üst sınıfa geçirmezlermi
Son ödeme tarihini geçirdiğin için faiz gelecek. İstediğin zaman ödemeni yapabilirsin endişelenme ;)
Miktar >229 TL + faiz

seher

Özel Üye
çok teşekkürederim
biraz rahatladım

seher

Özel Üye
sınava girmese olurmu

beim size bir sorum olacaktı kuzenim içn
kendisi sosyoloji 1.sınıf
kitaplar geç verildiği için çalışamadı
şu an çalışıyor ama pek umutlu değil
bu yıl sınavlara girmekte kararsız
gelecek yıl tekrar kayıt yaptırım diyor sınav lara girmemesi sorun olurmu tekrar nasıl kayıt yaptırabilirki

biraz uzun oldu ama
yanıtlarsanız sevinirim

ECRİN90

Özel Üye
Kuzeninizin Öss ye girip tekrar bu bölüme kayıt yaptırması gerekiyor. Bence bu kadar umutsuz olmasın ;) çünkü hiçbişey için geç değil. Ayrıca kayıt yaptırırken 229 TL para veriliyor, inanın bu miktarı bulamayan o kadar çok öğrenci var ki.. :( Bu yüzden sıkı bi çalışmadan sonra meyvelerini alacaktır eminim ;)

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Daha koskoca 1 ay var çalışsın çok geç sayılmaz.Ben bile daha başlamadım yeni yeni başlıcam vede hiç olumsuz düşünmüyorum.Siz biraz destekçi çıkarsanız kuzeninize başarılı olur eminim.Bol bol test çözsün.

Mustafa ŞENÇALAR

Özel Üye
Kuzeninizin Öss ye girip tekrar bu bölüme kayıt yaptırması gerekiyor. Bence bu kadar umutsuz olmasın ;) çünkü hiçbişey için geç değil. Ayrıca kayıt yaptırırken 229 TL para veriliyor, inanın bu miktarı bulamayan o kadar çok öğrenci var ki.. :( Bu yüzden sıkı bi çalışmadan sonra meyvelerini alacaktır eminim ;)
Sayın ercin kafama takıldı yanlış anlamayın ama bu öğrenci zaten öss ye girip kaydolmuş şimdi snava girmese sınıfta kalacak tekrar bidaki sene harcı yatırsa kaydını yenilemiş olmuyormu? sonuçta dediğim gibi oss ye girip kaydını yaptırmış bida neden öss ye girip kayıt yaptırsınki.

ECRİN90

Özel Üye
Ben de TDE 1. sınıftayım. 1.sınıfta olmanın dezavantajı sanırsam :) dediğiniz doğru olabılır. Yıne de burda mantıklı olan kuzenınızn zamanını boşa gecırmeyıp derslere sıkıca tutunmasıdır ;) az çalışsın ama verimli çalışsın..

khan

Yeni Üye
bu sene sınavlara girmesi daha mantıklı ne kadar ders verirse o kadar iyi olur illa ki sınıf tekrarı yapmak istiyorsa

Ranuna Vadisi

Yeni Üye
daha önce başka bir aöf bölüm bitirdiğim için biliyorum ki 3. sınıftan itibaren 2. taksitimi hep 3 ay 4 ay geç yatırdım. ve 4 ayda üzerine binen faiz sadece ve sadece 12 lira.

sıkıntı etmeyin inş. ama dönem başındaki ilk taksidi zamanında yatırmazsanız sınavlara giremiyorsunuz . işte o zaman problem teşkil ediyor.önemli olan o yıl ki ilk taksidi zamanında yatırmak. 2. taksit sonraki döneme kadar yatırabiliyorsun.

nda

Yeni Üye
arkadaşlar sınav sonuçları ne zaman açıklanır

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728