2009-2010 harc ücretleri ve kayıt yenileme tarihleri..?

avci41

Yeni Üye
-arkadaşlar acıköğretim harcları 71 tlye düşmüş galiba..
-gecen ben myodan geciş yapıp hazırlığı bitirdim bu senede 3.sınıfa kayıt yaptırcam inş.
-kayıt yenileme tarihleri ne zaman tam olarak ve harc ücretleri 71 tl sabit mi yoksa işletme fakülteleri gibi 303 mü ödiyeceğiz ?

bilen arkadaşlar lütfen cevaplasın..

crazyforyou

Yeni Üye
kayıt yenileme tarihleri daha henüz acıklanmadııı katkı payı ile birlikte 250 civarlarında bir harc ücreti yatırıcaz katkı payları ewt 71 tl olduuu kayıt yenileme tarihleri bütünleme sınavlarından snra duyurulur sıranızı bekleyinn burda bütünlemelere giricezzz aceleniz ne be nsıranı bekle:D

avci41

Yeni Üye
tmm bütlerden sonra acarım bi konu daha :D yaa yinemi 250 civarı yatırcaz bende 71 duyunca sevindim düşmüş diye malasef yanılmışım :S

mevra

Yeni Üye
slm arkadaşlar biraz alakasız olacak ama. ben geçen yıl 3 dersten sınıf tekrarı yapmıştım.bu yıl birini geçtim bütte diger 2sını geçmezsem sınıf tekrarı mı yaparım yine. yardımcı olursanız sevinirim.

harun_73

Özel Üye
hayır iki dersten kalırsan bir üst sınıfa borçlu geçiyorsun ama mesela 2.sınıf dersleriyse 3, sınıfa geçersin ama eğer birinci sınıftan kalmışsan sınıf tekrarı yapacaksın ara da sene farkı olmayacak yani

YaKaMoZ

Yeni Üye
tmm bütlerden sonra acarım bi konu daha yaa yinemi 250 civarı yatırcaz bende 71 duyunca sevindim düşmüş diye malasef yanılmışım :S

Kardeş devletin harçları indirdiği ne zaman görülmüş.Aksine yüzde 500 zam yapıyorlar.Kimse sesini çıkarmasa geri adım atacakları yok.Keşke 71 tl olsa da biraz rahatlasak.Güya Türkiye'de öğrenim görmek parasız.

Sonkez

Özel Üye
En düşük katkı payını ise 71 TL ile açık öğretim fakültesi öğrencileri ödeyecek... Harç parası düşmedi arkadaslar... 71 tl katkı parası ödeyecez daha harca ilave olarak yani Harç + 71 = ?

2009-2010 Öğretim Yılı Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültelerindeki Öğrencilerin Kayıt Yenileme İşlemleri

Uzaktan eğitim sistemiyle öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme fakültelerine kayıtlı öğrencilerin öğretim yılı içinde yapılacak ara, yıl sonu ve bütünleme sınavlarına katılabilmeleri, öğrencilik haklarından yararlanabilmeleri, kayıtlarını yeniletmeleriyle mümkündür. Başka bir deyişle, kaydını yeniletmeyen öğrenciler, kayıt yeniletmedikleri öğretim yılında sınavlara giremezler, öğrencilik haklarından (öğrenci belgesi, öğrenci durum belgesi, paso gibi) yararlanamazlar.

2009-2010 Öğretim yılı Açıköğretim İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı ve Bilgi Yönetimi Ön Lisans programının planlanan kayıt yenileme tarihleri aşağıda verilmiştir...

Planlanan Kayıt Yenileme Tarihi :

19 Ekim 2009 - 28 Ekim 2009

Planlanan Mazeretli Kayıt Yenileme Tarihi :

30 Ekim 2009

2009-2010 Öğretim yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin planlanan kayıt yenileme tarihleri aşağıda verilmiştir...

Planlanan Kayıt Yenileme Tarihi :

01 Aralık 2009 - 25 Aralık 2009

Planlanan Mazeretli Kayıt Yenileme Tarihi :

22 Aralık 2009 – 25 Aralık 2009

mevra

Yeni Üye
tşk harun_73 biliyorum ama aynı derslerden 2 kez kalmış oluyorum ya.o yüzden kafam karışmıştı.3.sınıf dersler onlar artık 4. sınıfa geçmiş oluyorum yani. sağol

karalcan

Yeni Üye
Slm ben adalet bölümüne kayıt yaptırcam aof kayıt tarihleri ne zman ve bankaya ne ödemem gerekıyor. Beni bir aydınlatsanız.Bir türlü bulamadım ve bide ben bankaya katkı payınımı yatırcam başka bişe daha varmı yatırılacak

mevra

Yeni Üye
kayıt için adresine kılavuz gelecektir. onu beklemelisin orada sana gerekli bilgi verilir. başarılar

hguvendiren

Yeni Üye
Ya arkadaşlar belki abes olacak ama ben 2007-2008 yılının ikinci taksit ödemesini yatıramadım.Acaba bugün ödemem gereken meblağ 200 tl yi geçmiş midir?(Kamu yönetimi 2.sınıf kalan öğrenci statüsündeydim.Çok fiyat farkı olur mu faizi yani yoksa yine 170-200 arası bir şey mi öderim.Herkese iyi akşamlar.

aysun20

Yeni Üye
2009-2100 kayıt yenileme tarihleri 14-25 eylül arası sanırım arkadaşlar...

arkadaşlar aof bürosunu aradım kayıt yenileme ve harc ücretleri 1 aralıkta başlıyormuş bilginize..

mjslash

Yeni Üye
Ya arkadaşlar belki abes olacak ama ben 2007-2008 yılının ikinci taksit ödemesini yatıramadım.Acaba bugün ödemem gereken meblağ 200 tl yi geçmiş midir?(Kamu yönetimi 2.sınıf kalan öğrenci statüsündeydim.Çok fiyat farkı olur mu faizi yani yoksa yine 170-200 arası bir şey mi öderim.Herkese iyi akşamlar.

bende senin gibi geç yatırdım hatta 2 hafta oldu yatıralı 27 lira faiz ödedim fazla bi miktar değil yani

buket06

Yeni Üye
arkadaşlar bi sorum olacak ben bu yıl halkla ilişkileri bitirdim ve 3.sınıf işletmeye geçmek istiyorum nasıl olacak nasıl geçiş yapacağım neler isteniyo gerekli belgeler büroya ne zaman gidip geçiş yaptırmam gerekiyo tarihler ne zaman bir de benim yatırmam gereken harç parası ne kadar olacak arkadaşlar bilen birileri varsa bi yardımcı olur mu

rew

Yeni Üye
1. İnternet Başvuru Belgesi
2. Fotoğraflı-İmzalı Form
3. Öğrenci Bilgi Formu
4. Onaylı Nüfus Cüzdanı Örneği (muhtarlık, noter veya başka bir resmi kurumca onaylanmış)
5. Öğrenim Belgesi (Diplomanın ya da çıkış belgesinin noter onaylı sureti, kesinlikle aslı değil)
6. Fotoğraf (4 adet)
7. Askerlik Durumu Belgesi
8. Banka Dekontu
9. Öğrenci Kayıt Dosyası (Kayıt anında AÖF
bürosundan verilecektir.)
istenilen belgeler değişmiş olabilir,yakın bi zamanda bu adresten açıklarlar
http://aofkayit.anadolu.edu.tr

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular