2010 KPSS Önlisans Sınavınız Nasıl Geçti?

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
gerçekten yazık lise düzeyi kolaymış gerçekten girseydim çok iyi puan alırdım bundada iyi bir puan bekliyorum ama sorular çok yordu yani evir çevir cevap çok kapalı sorulardı...
üstüne bi de doğu ve güneydoğu da o saatte girmek tuz biber oldu soru indirdiler ama işe yaramadı..en doğudaki öğrenciler bazıları ağlayarak sınavdan çıkmışlar hangi çağda yaşıyoruz mumla soru mu olur okumuş bir yere gelmiş kişiler orda güneşin kaçta battığını b elektrik kesintisi olabileceğini nasıl bilmiyorlar madem öyle cumartesi sabah yapsalardı büyük haksızlık oldu bu soruları bırakın bu şey sisteme hiç yakışmadı...

Efsunnn

Yeni Üye
Ben üzülmeyim diye bakmıyorum canım moralin bozulmasın seninde

Aöf sınavlarında da çok çok iyi geçerse bakıyorum yoksa inan bakmıyorum:)
üzülmüyorum tatlım abim istedi girmemi girdim ama hiç çalışmamıştım elimde ders çalışacağım kaynağım bile yoktu çalışmayacağımı bildiğim için almamıştım :) benim için önemli olan kpss ye 2 yıl sonra lisans olarak gircem inşallah o zaman hazırlanırım :) ben bakarım birsencim çünkü merak ederim cevapları ama aöf de unutuyorum 2 3 gün sonra falan netde ancak veriliyo o zamana kadar çoktan unutuyorum soruları :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz