2011-2012 dönemi yeni başlayacaklar ...

sivrisinek

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
bende yeniyim.2. üniversitem olacak.bişey öğrenmek istiyorum. acaba 1.sınıf işletmenin 1. vize için konuları tam olarak nereler? bilgilendirirseniz sevinirim :)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
bende yeniyim.2. üniversitem olacak.bişey öğrenmek istiyorum. acaba 1.sınıf işletmenin 1. vize için konuları tam olarak nereler? bilgilendirirseniz sevinirim :)
7-8 Nisanda yapılacak olan ara sınavlar için Elindeki kitapların toplam ünitelerinin yarısından sorumlusun. 2-3 haziranda yapılacak Final sınavları için Bütün ünitelerden sorumlusun.

nevrotiq

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar radyo tv programcılıgı mezunuyum.şimdi fark ders alarak işletme 3.sınıf okuyorum.benım sıze sormak ıstedıgım bırkaç soru var.

1.internetten gecmıs yıllarda ara sınavlarda çıkmış soruları indirdim. fakat bunları ındırırken fark derslerını 1.sınıfın derslerinden aldıgımı düşündüğüm için o soruları ve cevapları ındırdım.soruları ındırırken ıntıbak soruları ve cevapları da vardı.. bunun ne anlama geldıgını bılmediğim için henuz ındırmedim.. bu konu nedir ? indirmelimiyim?

2)şuan 4 ders fark alarak toplam 10 dersin en az kaçını vermem gerekıyor..?

3)sınava çok az bır sure kaldıgı ıcın önerileriniz var mı?sizce en oncelıkle yogunlaşıp verecegım sizce kolay dersler neler? cevaplarsanız çok sevınırım ..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz