2013 Bütünleme Sınavı Hakkında !!!

acarred

Yeni Üye
Bölüm:
Kara Kuvvetleri
Arkadaşlar 28 Temmuz'da yapılacak olan Bütünleme sınavı hakkında bilgileri olanlar buraya paylaşım yapalım.

2.sınıf aöf okuyorum güz döneminden 2 ders'den(A.İ.İ.T ve İngilizce I) FF ile kaldım. Bahar döneminden 1 Ders'den(İngilizce 2) FF ile kaldım bütünleme sınavına girmeye hakkım var mı ?

CuneytKayabasi

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
adam tek ders sınavından bahsediyor aptal gazeteler bütünleme müjdesi diyor.

@Gökhan Çetinkaya
Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacak. Hayırlı uğurlu olsun.
Buda yazdığı tweet.

Turkgenci

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar 28 Temmuz'da yapılacak olan Bütünleme sınavı hakkında bilgileri olanlar buraya paylaşım yapalım.

2.sınıf aöf okuyorum güz döneminden 2 ders'den(A.İ.İ.T ve İngilizce I) FF ile kaldım. Bahar döneminden 1 Ders'den(İngilizce 2) FF ile kaldım bütünleme sınavına girmeye hakkım var mı ?
28 Temmuz'da yapılacak olan sınav Tek Ders Sınavı. Bu sınavada 1 tane dersten kalan son sınıf öğrencileri girebiliyor. Bütünleme sınavı yapılırsa saydığın derslerden girersin. Tek ders sınavına giremezsin.

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
tek ders ve mezun durum acıklama yapıldıgı gibi yani lisans yada ön lisans son sınıf öğrencılerı

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce