3. sınıf mı zor, yoksa 4. sınıf mı?

bebetom2009

Yeni Üye
arkadaşlar her sınıfta ana ortak desler vardır bunlar en zorlarıdır her zaman ama ben 4 e geçtim notlarım süper 3 sınıfta hiç zorlanmadım nedeni ise kendime haftalık program yapıp çalıştım ve verimini sınavlarda da aldım zaten herkese şimdiden 4 sınıf hayırlı olsun.

sedhat

Yeni Üye
Bence en zor dersler SPK ve Muhasebe denetimi ben çok şükür kazasız belasız kurtuldum ikisinden.

LALEZAR001

Yeni Üye
Maliyet ve finansal çokk zorrrrrrrr kaldım bende final çözümlerine nerden ulaşabilirim...

CleineR

Yeni Üye
örgün okuduktan sonra 3. sınıftan başladım herkesin zorlandığı maliyet muhasebesine neredeyse hiç çalışmadan geçtim. ama bende finansaldan tosladım yanında birde yönetim bilgi sissetim finalden de baktım ondanda tosladım gibi püff :) 4. sınf nasıl olur bilemem. ama bütün sınavlarda geçmiş yıl sorularına bakılması tavsiyemdir çünkü benim derslerden kalma nedenim hiç geçmiş yıl sorularını kurcalamayışımdan. Murat yayınlarının ikitane ders anlatımlı kitabıyla çalıştım.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Murat yayınları+geçmiş yıl soruları çalısmak yeterli olabilir(geçmek için) 3-4.sınıf farketmez bence illaki zorlanacağımız dersler olacaktır,bunu başarmakta bizim elimizde ;)

nahilsen

Yeni Üye
arkadaşlar sizce çıkmış sorulardan çıktımı bütünlemede özellikler hukukta hiç çıkmadı yada bana öyle geliyor

erhanarif

Yeni Üye
bence de 3. sınıf zor 4.sınıf daha kolay

lodos65

Yeni Üye
1 VE 2. SINIFLAR çok zordu özellikle 2.sınıf ama 3 te hiç zorlanmadım bu sene 4.sınıf herkes kolay diyor bakalım bekleyip görecez

sevtaç

Yeni Üye
arkadaşlar her sınıfta ana ortak desler vardır bunlar en zorlarıdır her zaman ama ben 4 e geçtim notlarım süper 3 sınıfta hiç zorlanmadım nedeni ise kendime haftalık program yapıp çalıştım ve verimini sınavlarda da aldım zaten herkese şimdiden 4 sınıf hayırlı olsun.
arkadasım tebrikler 4.sınıfa gecmissin bende 3.sınıfa gectim ders notların yardımcı kıtabların duruyormu isletme}

Hazır-Cevap

Özel Üye
Notlarını bizimle paylaşırsan seviniriz ;)

wake_up

Yeni Üye
Arkadaşlar lütfen soruma yanıt verin.Uygun yer aradım fakat bulamadım.Yanıtını Özel msjla yazarsanız sevınırım.. 1. sorum işletme 1.sınıf öğrencisi olan bir arkadaşım var ve bu sene acılan yenı bolumlerden bırıne geçiş yapmak istiyor bu mumkun mu?
2.sorum ise bu yıl ıntıbak okudum 3.sınıfa başlayacağım nasipse peki ben bu yenı acılan bolumlerden herhangı bırıne geçiş yapabılıyor muyum? Bİlgisi olan çok acil cevap yazarsa mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler...

wake_up

Yeni Üye
Allah Allah editörlerdende mi kontrol eden yok bu sayfaları,ilginç bir olay...

duffy

Yeni Üye
4.sınıf 3. sınıfa göre daha kolay.3.sınıf önlisanstan lisansa geçiş sınıfı olduğu için konular biraz daha ağırdır

güzelim

Yeni Üye
Çalışmasını bıldıkten sonra zor denen birsey yoktur. Kendı kapasıtene göre çalışmak önemlı , nasıl anlıyorsan ve ne kadar çalışmak sana yetiyor bunu tespit edebiliyorsan; başarılı olursun yada sonuçlar senı tatmin eder. İyi forumlar... :)

emine61

Yeni Üye
bende 4e geçtim ve aldığım duyumlar ve örgün öğretimden konuştuğum arkadaşlarımın dedikleri şu işletmenin 1 ve 3. sınıfı zordur yani 4.sınıfın kolay olduğunu duydum... tabiki çalışırsan kolay, çalışmazsan en kolayından bile çakılırsın...

Murtim

Yeni Üye
İnşallah hayırlısıyla bunu atlatırız:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730