335.dönem yedek subay adayları (ağustos)

tbeyaz

Yeni Üye
allah hepimizi hayırlısıyla gidip gelmemizi nasip eder herkeze şimdiden hayırlı teskereler..

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
çok karıştı ortalık her yerde terör olayları şerefsizler şehirlere indiler dağ taş bitti sivilllere eylem düzenlemeseler bari...

MeetcaN

Yeni Üye
1-2-3 ağustos döneminde bende adana 6.kolordu komutanlığında gireceğim sınava hepimizin hakkında hayırlısı olsun arkadaşlar...

Lasera

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.
Sınav sonuçları ha açıklandı ha açıklanacak derken şimdi 335. dönem askerşeriyiz.
Ben Manisadanım. İzmir Narlıderede gireceğim sınava ayın 2 sinde

nereye gidileceği belli olduğunda buraya yazacağım. İnşallah birbirimizi buluruz :)

temhaulu

Yeni Üye
bende aldım zarfımı 1-2-3 ağustosta tuzlada sınava gireceğim. inşallah hayırlısıyla yapar geliriz askerliğimizi. bende tam zamanında başvuru yaptım çalıştığım hastane kapanıyor ben açıkta kalıyordum isabet oldu. herkese şimdiden hayırlı teskereler.

karabuka

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende zarfıma aldım inş. herkesn istedii gibi çıkar askerliği. ben kısa istiyorum işletme bitirdim acaba çıkarmı.. izmir narlıderede giricem sınava yerim belli oldoğunda yazarım aynı yer olan olursa yazsın gittiğimiz yerde yalnızlık çekmeyelim... simdiden herkese allah yardımcısı olsun...

sabri55

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
sınava 7 gun kaldı arkadaslar :D hakkımızda herşeyin hayırlısı yüzdük yüzdük kuyruğuna kadar geldik! allah herkezin gönlüne göre verir inşallah... 10unu 11 ağustosa bağlayan gece 00:01 de herkez burda olsun yerlerimizi öğrenip yazalım hatta konu başlığı açalım gittigimiz yerlerle ilgili. daha kolay irtibat kurabiliriz. yani atıyorum konu başlıklarını "2010 335.dönem MANİSA KIRKAĞAÇ KOMANDO BİRLİĞi" diye açalım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce