4. sınıf Türk Dili muaf olma?

ruam

Yeni Üye
MYO bitirip geçen sene açık öğretim işletme 3. sınıftan devam ettim.Bu sene 4. sınıfa geçtim.Türk dili dersi var.Fakat ben bu dersi önlisans da almıştım.Türk dili de 3. sınıftaki ingilizce gibi muaf mı?

OKTAYKOSE

Yeni Üye
Ben 2 yıllık aöf muhasebe bölümünden mezun oldum, daha önceki gördüğüm derslerden muaf oluyor muyuz???

Maliyet muhasebesi, iş ve sosyal güvenlik, türk dili, vs.

whynot_e

Yeni Üye
ben myo pazarlama bolumunu bıtırdım suan acık ögretım 3.sınıf ısletme ögrencısıyım pazarlama yönetımı ıle ısve sosyal guvenlık hukuku derselerı var ben bu derslerı pazarlama okurken verdım muaf olmam gerekmıyor mu
gerekıyorsa neden ders kaydında gorunuyolar bılgısı olan var mı sımdıden tesekkur ederım

Linsey

Özel Üye
ben myo pazarlama bolumunu bıtırdım suan acık ögretım 3.sınıf ısletme ögrencısıyım pazarlama yönetımı ıle ısve sosyal guvenlık hukuku derselerı var ben bu derslerı pazarlama okurken verdım muaf olmam gerekmıyor mu
gerekıyorsa neden ders kaydında gorunuyolar bılgısı olan var mı sımdıden tesekkur ederım

Hayır muaf olmuyorsunuz;)
Eğer geçiş yaptıysanız 3.sınıf ingilizce,4.sınıf türk dili derslerinden muafsınız;)

konyahooligans

Yeni Üye
ne güzel arkadaşlar işte niye muaf olacaksınız tekrar etmiş oluyorsunuz zaten geçmişisiniz birdaha geçersiniz.

S

sahilkumsaldeniz

Misafir
aof 4.sinif isletme ogrencisi

ben aof den 2 yillik halkla iliskiler mezunuyum 1. sinifta turk dili dersi gordum ve su an isletme 4. sinif a gecis yaptim ve yine turk dili dersi var ben bu dersten muafmiyim degilmiyim bilginizi bekliyorum

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,706
Son üye
Elif dilara