4. sınıfta derslerin hepsini alabiliyor muyum ?

eyupaltinoluk

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Selamun aleyküm arkadaşlar benim bir maruzatım var şöyle açıklayayım.

Dikey geçiş öğrencisiyim işletme 3. sınıftı bu sene;

ilk dönem bir dersten FF ikinci dönem ise iki dersten FF var bende. Genel not ortalamam 2.00'ın altında

seneye 4 sınıf olduğumda, 4. sınıfın bütün dersleri ile birlikte bu kaldığım dersleride alabiliyor muyum ?

Yani ders alamama, okul uzaması gibi bir tehlikem var mı ? Bir bilir kişi beni bilgilendirirse sevinirim.

desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Selamun aleyküm arkadaşlar benim bir maruzatım var şöyle açıklayayım.

Dikey geçiş öğrencisiyim işletme 3. sınıftı bu sene;

ilk dönem bir dersten FF ikinci dönem ise iki dersten FF var bende. Genel not ortalamam 2.00'ın altında

seneye 4 sınıf olduğumda, 4. sınıfın bütün dersleri ile birlikte bu kaldığım dersleride alabiliyor muyum ?

Yani ders alamama, okul uzaması gibi bir tehlikem var mı ? Bir bilir kişi beni bilgilendirirse sevinirim.

desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim herkese iyi çalışmalar.
en az 30 en fazla 45 kıredı alma sansımız var . eger ders sayın coksa kredı de sıkıntıya duser derslerı veremezsın ve donem uzatmak zorunda kaladılırsın .ayrıca guz donemınde kaldıgın derslerı guz donemınde bahar donemınde kaldıgın derslerı bahar donemınde alabılırsın

eyupaltinoluk

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
en az 30 en fazla 45 kıredı alma sansımız var . eger ders sayın coksa kredı de sıkıntıya duser derslerı veremezsın ve donem uzatmak zorunda kaladılırsın .ayrıca guz donemınde kaldıgın derslerı guz donemınde bahar donemınde kaldıgın derslerı bahar donemınde alabılırsın
Ya birde şöyle biliyordum şartlı geçtiğimiz dersler için genel ortalamaya mezun olurken bakılıyor diye biliyordum.

Fakat her dönem 2.00 üzerinde olmamız gerekiyormuş yoksa şartlı olan derslerden kalmış sayılıyormuşuz sanırım. Bu saçmalığı yeni öğrendim.

birde 4. sınıfta ingilizce var mı bizde 3. sınıfta almamıştık.

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
sacmalık ama gercek bu yapcak bısey yok

Dersler ders lısten burda var

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
yabancı dil muaf olmus olabilrsin 2 sınıfta filan gördüysen

Çevrimiçi üyeler