Açıköğretim Aöf 2011-2012 Kayıt Yenileme Tarihleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
selam arkadaşlar ... ben 2.sınf edebiyat bölümündeyim fakat hesabıma giremiyorum şifrem de doğru fakat öğrenci değilsiniz diye yanıt geliyor büroyu aradım kaydımın yenilendiğini sistem de sorun olduğunu söylediler sizler de de hesabına giremeyen ler var mı acaba
Şu an e-öğrenme sayfasında güncelleme yapılıyor. Bir hafta içinde sayfa açılacaktır. Şu an sizin gibi herkes sayfaya giriş yapamıyor.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba ben gecen sene kayıt yenıleme tarıhını gecırdıgım ıcın kayıt yenıletemedım ve buroyu aradıgımda kayıdımı dondurduklarını soyledıler.merak ettıgım bır konu var sureklı sıstemı degıstırdıklerı ıcın yetısemıyorum atılmısmıyımdır?ayrıca benımde kayıt yenıleme tarıhım 28 kasım damı baslıyor
tesekkur ederım
Aşağıdaki bölümlerin haricindeki diğer bölümler için kayıt yenilemeler 28Kasım-23Aralık tarihleri arasında yapılacaktır.

* Adalet Önlisans Programı
* Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı
* Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Önlisans Programı
* İlahiyat Önlisans Programı
* Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans Programı
* Tarım Önlisans Programı
* Felsefe Lisans Programı
* İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı
* Okulöncesi Öğretmenliği Lisans Programı
* Sosyoloji Lisans Programı
* Tarih Lisans Programı
* Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Programı

BSKDGL

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
tesekkurler ben ısletme 3.sınıfta olucam ıns ozaman 28 kasımda baslıcak

Gizzemm

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
Dış ticaret bölümü 2. sınıf kayıt yenileme de 28 Kasımda başlayacak o zaman :))O kadar çok duyuru varki aöf sitesinde insanın kafası karışıyor.Resmen kınıyorum..İkinci üniversite olması falan fark etmiyor değil mi sayın admin :))Hepsi 28 Kasım bu defa eminiz değil mi??

mahmutkoray

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
slm ben aöf iktisat kamu yönetimi 1. sınıf okuyorum ve bu yıl 3 dersten sınıfta kaldım. kaydımı yenilemek için sınıf gecenlerin kayıt yenileme tarihleriyle aynı zamanda mı kaydımı yeniletecegim ayrı bi tarihler verilecek mi bize? ayrıca önümüzdeki yıl sadece kaldıgım derslerin sınavlarına mı girecegim yoksa verdiğim derslerin sınavlarına da mı girecegim ?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
merhaba öğrenim durumum aşagıdakı tablodaki gibi gösteriyor. bankamatık e kayıt yenileme yaptıgımda kabul etmıyor.okul hayatım sonamı erdi. 1, sınıfta 2 kere kaldım .bu yılda 3 dersten okuma imkanım varmı.bilgi verirsiniz sevinirim .iyi günler.

2009-2010 1 1 7 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2010-2011 1 2 3 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2011-2012 1

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Iyi günler geçen yıl hazırlıktan 2 dersle 3. Sınıfa geçmitim bu senede 3.sınıftan 2 dersi ve hazırlıktan 1 dersi veremedim şimdi kayıt yenileme yaparken hazırlıkla 3 birleştiği için bana bir etkisi ben bu 3 derle sınıf tekrarımı yapıcam

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Dış ticaret bölümü 2. sınıf kayıt yenileme de 28 Kasımda başlayacak o zaman :))O kadar çok duyuru varki aöf sitesinde insanın kafası karışıyor.Resmen kınıyorum..İkinci üniversite olması falan fark etmiyor değil mi sayın admin :))Hepsi 28 Kasım bu defa eminiz değil mi??
Evet eminim hepsi 28 kasımda başlayacak...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
slm ben aöf iktisat kamu yönetimi 1. sınıf okuyorum ve bu yıl 3 dersten sınıfta kaldım. kaydımı yenilemek için sınıf gecenlerin kayıt yenileme tarihleriyle aynı zamanda mı kaydımı yeniletecegim ayrı bi tarihler verilecek mi bize? ayrıca önümüzdeki yıl sadece kaldıgım derslerin sınavlarına mı girecegim yoksa verdiğim derslerin sınavlarına da mı girecegim ?
Kayıt yenileme tarihleri sınıfta kalan ve geçenler için ayndır. Sadece kaldığınız derslerden sınavlara gireceksiniz.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba öğrenim durumum aşagıdakı tablodaki gibi gösteriyor. bankamatık e kayıt yenileme yaptıgımda kabul etmıyor.okul hayatım sonamı erdi. 1, sınıfta 2 kere kaldım .bu yılda 3 dersten okuma imkanım varmı.bilgi verirsiniz sevinirim .iyi günler.

2009-2010 1 1 7 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2010-2011 1 2 3 DERSTEN BULUNDUĞU SINIFI TEKRAR
2011-2012 1
Merhaba kayıt yenileme tarihleri 28 kasımda başlıyor bu yüzden bankamatik paranızı kabul etmiyor.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Iyi günler geçen yıl hazırlıktan 2 dersle 3. Sınıfa geçmitim bu senede 3.sınıftan 2 dersi ve hazırlıktan 1 dersi veremedim şimdi kayıt yenileme yaparken hazırlıkla 3 birleştiği için bana bir etkisi ben bu 3 derle sınıf tekrarımı yapıcam
3.sınıfa kayıt yenileme yapacaksınız. 3.sınıf derslerine ilaveten hazırlıkta kaldığınız dersleride alacaksınız.

ssaabbiitt

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
iyi günler admin. benim durumda şöyle kısaca 2 sene önce 2 dersim kalmıştı, geçen senede kayıt yenilemeyi kaçırdığım için bu senet kayıt yenileme yaptıracam. işletme son sınıf 2 dersim var yani, benim kayıt yenileme tarihim farklı deildir umarım, bide ne kadar yatıracam bilgin varmı. şimdiden teşekkürler

ssaabbiitt

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
iyi günler admin. benim durumda şöyle kısaca 2 sene önce 2 dersim kalmıştı, geçen senede kayıt yenilemeyi kaçırdığım için bu senet kayıt yenileme yaptıracam. işletme son sınıf 2 dersim var yani, benim kayıt yenileme tarihim farklı deildir umarım, bide ne kadar yatıracam bilgin varmı. şimdiden teşekkürler

admin ayrıca benim bu ikinci üniversite (harçta farkediyomuş galiba), ayrıca iş dolayısıyla anakaradan adanaya geçtim sınava nerde gireceğim (biraz çok sordum kusura bakma)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme

admin ayrıca benim bu ikinci üniversite (harçta farkediyomuş galiba), ayrıca iş dolayısıyla anakaradan adanaya geçtim sınava nerde gireceğim (biraz çok sordum kusura bakma)
Kayıt yenilemelerin hepsi ( kredili bölümler hariç 9 28 kazım - 23 aralık tarihleri içinde yapılacak. Açıköğretimi şu an ikinci üniversite olarak okuyorsanız her taksitte 50tl fazladan ödüyorsunuz. Sınav merkezlerini size en yakın aöf bürosuna giderek değiştirebilirsiniz. Ama bir an önce değiştirmenizde fayda var.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Kayıt yenileme

iyi akşamlar. ben iki yıllık yerel yönetimler bölümünü bitirdim ve geçen sene aöf işletme bölümüne başladım. sınıfta kaldım ve bu sene kayıt yenilemek istiyorum. benim kayıt yenileme tarihim de sınıfı geçenler gibi 28 kasım- 23 aralık tarihleri arasında mı? harcımı bu tarihlerde mi ödemem gerekiyor? bi de harç ücretimiz ne kadar acaba? teşekkürler...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
iyi akşamlar. ben iki yıllık yerel yönetimler bölümünü bitirdim ve geçen sene aöf işletme bölümüne başladım. sınıfta kaldım ve bu sene kayıt yenilemek istiyorum. benim kayıt yenileme tarihim de sınıfı geçenler gibi 28 kasım- 23 aralık tarihleri arasında mı? harcımı bu tarihlerde mi ödemem gerekiyor? bi de harç ücretimiz ne kadar acaba? teşekkürler...
Evet sizinde kayıt yenileme tarihleriniz bunlardır. harç ücretini bu tarihler içinde yatıracaksınız ve kaydınız otomatik yenilenmiş olacaktır.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Aof askerlik

Merhaba,

89/şubat ayı doğumluyum, Açık öğretim ikinci sınıftayım ve 2 kez üst üste 2. sınıfta kaldım. Bu sene tekrar edicem, fakat int.te 2 kez üst üste sınıfta kalan öğrencinin askerlik tecilinin bozulduğuna dair çeşitli yorumlar var. Bu bilgilerin doğruluğu hakkında acilen yardımcı olabilir misiniz?

Eğer böyle bir uygulama var ise, tecili devam ettirebilmek için ne yapılmalı?

Şimdiden teşekkürler..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba,

89/şubat ayı doğumluyum, Açık öğretim ikinci sınıftayım ve 2 kez üst üste 2. sınıfta kaldım. Bu sene tekrar edicem, fakat int.te 2 kez üst üste sınıfta kalan öğrencinin askerlik tecilinin bozulduğuna dair çeşitli yorumlar var. Bu bilgilerin doğruluğu hakkında acilen yardımcı olabilir misiniz?

Eğer böyle bir uygulama var ise, tecili devam ettirebilmek için ne yapılmalı?

Şimdiden teşekkürler..
Açıköğretimde okuduğunuz sııfta üst üste 2 kez sınıfta kalırsanız okul askerlik tecil işleminizi gerçekleştirmez ve kaçak durumuna düşersiniz. yanlız tabii eskisi gibi yaka paça askere alma olayları ortadan kalktı. Polis le de herhangi bir işiniz olmazsa askerlik konusunda sıkıntınız olmaz. Bu yıl sınıfınızı geçerseniz önümüzdeki yıl tekrar okul tecil ettirecektir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem