Açıköğretim Genel Not Ortalamalari Açiklandi

anewday

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı

HİÇ LAFI UZATMIYORUM ARKADAŞLAR SADECE ŞU DERSTEN KALDIN VEYA GEÇTİN DİYE CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ????

anewday

Yeni Üye
Bölüm:
Muhasebe Programı
hıc bı dersten kalmamıssın sadece bıdahakı donem 2.00 ustune cıkman gerekıyor
heh işte tam bu noktada aklıma neden 2.0açıkmam gerektiği takılıyor , sakın yanlış anlamayın size karşılık bir sert tepki değil , kızgınlığım aofye ,yani bu aof kardeşten gno olarak 2.0 almazsam ne yapıcak bu üniversite bana , mezun olamıyacakmıyım :cici

bu arada cevabınız için çok teşekkürler en azından bir nevi olsada içim rahatladı +rep

yyildirayy

Yeni Üye
heh işte tam bu noktada aklıma neden 2.0açıkmam gerektiği takılıyor , sakın yanlış anlamayın size karşılık bir sert tepki değil , kızgınlığım aofye ,yani bu aof kardeşten gno olarak 2.0 almazsam ne yapıcak bu üniversite bana , mezun olamıyacakmıyım :cici

bu arada cevabınız için çok teşekkürler en azından bir nevi olsada içim rahatladı +rep
Bahar dönemindeki derslerden kalmadığın sürece yükselir

MDOLLA

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
bişi sorucam saat 4 gibi çıktıyı aldım orda ortalamalar yazıyodu ama şimdi girdim baktım ortalamalarım yok :S sizce bu işin mantıklı bi açıklaması olabilirmi gerçi aöfden mantıklı bi açıklama artık beklenmezde :S

MDOLLA

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
evet bende bi iki arkadaşa sordum onlardada yazıo ama benle bi arkadaşımda yazmıyo oda şey dedi belki sayfayı eski haline getiriyolardır dedi bu önceki dönemde altta açıklamalar yazıyodu ya işte aa cc arası geçer falan filan bende olabilir dedim inşallah öledir :S :)

MDOLLA

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
bide bugün dershaneyle görüştüm okulu dava edenler olmuş ilk etapta dava kazanılmış ama bizim gerizekalı okul dosyayı temyize göndermiş inşallah şu bütte çıkar ya :S

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
bütünleme konusunda

inşallah kazanırlar ama ben yine de büt yapacaklarını zannetmiyom dün rektör gene büt kesinlikle yok diye konuşuyodu herife sinir oldum ya 3 ayda geçemedikleri dersi 15 günde mi geçecekler dedi kafam acayip bozuldu bu lafına

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
sacmalıyolar resmen 15 gunde ben dunya konuya calısırım

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
birincisi öğrencisin ders sayısı az olacağından kaldığı derse daha çok zaman ayırabilir
ikincisi de yüzde 70 etkileyeceği için de geçme şansı daha da artacak

MDOLLA

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
işte dosya temyize gönderilmiş ne zaman sonuçlanır hiç bilmiyorum ama muhakkak duyarız bi yerden saçmalıyo resmen salak herif ya ne bahane üreteceklerini resmen artık şaşırdılar yani

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
ben 4.00 ortalama almisim, hepsine AA yazilmis. Sizin yazdiklariniza baktim, onur denen belgeden alicazmi? kim veriyo nerden aliniyo ,birde bir ise yariyomu?

destekli

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar önemli bir sorum olacak. Şimdi dönem not ortalaması 1 in altında diyelim. Aöf sitesindeki videoda iki dönemin kredi toplamının kredi sayısına bölümüyle 2.00 nın uzerınde olması kosullu geçer diyor.Lakin genel not ortalaması acıklandıgında gordumki internet sitelerinde genel not ortalamasınını tamamalamak gerektiği söyleniyor. ornek verecek olursam 3 ders ten kosullu gectım donem notum 0.93 genel not ort. 1.70.benım bıldıgım kadarıyla 0.93 olan kısmı 2 ye tamamalammız gerekıyor lakın bugun forumlara baktıgımda 1.70 lık kısmı 2 ye cıkarmak gerektiğini soyluyor yanı kısacası sorum su bu 1.70 i 2 ye tamam lamak ıcın 2.30 yeterli yanı baharda alıcagım derslerı BA ortalamasında tutmam yeterli lakin diğer taraftan 0.93 luk kredi icin 3.10 gibi bir ortalama yakalamam gerekiyor tam olarak anlayamadım bu olayı benı aydınlatırsanız cok sevinirim tesekkurler

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Arkadaşlar önemli bir sorum olacak. Şimdi dönem not ortalaması 1 in altında diyelim. Aöf sitesindeki videoda iki dönemin kredi toplamının kredi sayısına bölümüyle 2.00 nın uzerınde olması kosullu geçer diyor.Lakin genel not ortalaması acıklandıgında gordumki internet sitelerinde genel not ortalamasınını tamamalamak gerektiği söyleniyor. ornek verecek olursam 3 ders ten kosullu gectım donem notum 0.93 genel not ort. 1.70.benım bıldıgım kadarıyla 0.93 olan kısmı 2 ye tamamalammız gerekıyor lakın bugun forumlara baktıgımda 1.70 lık kısmı 2 ye cıkarmak gerektiğini soyluyor yanı kısacası sorum su bu 1.70 i 2 ye tamam lamak ıcın 2.30 yeterli yanı baharda alıcagım derslerı BA ortalamasında tutmam yeterli lakin diğer taraftan 0.93 luk kredi icin 3.10 gibi bir ortalama yakalamam gerekiyor tam olarak anlayamadım bu olayı benı aydınlatırsanız cok sevinirim tesekkurler
dönem orlamanızı 2.00 üstüne çıkartmanız gerek döenm ortalamanız yükseldiğinde genel not ortalamanıza etki edecek zaten

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,734
Son üye
Irrigationerr