Açıköğretim – İktisat – İşletme Fakülteleri 2009-2010 Öğretim Yılı İnternet Başvuru ve Kayıt Duyurusu

jojo

Yeni Üye
Rica etsem bilgisi olan herhangi bir arkadaşımız cevap verebilir mi.Sorum Şu İnternetten başvurumu yaptım(Hazırlık sınıfından 3.sınıfa kayıt için) Fakat pdf formatındaki dosyanın boyutu bana küçük gibi geldi.Sayfa tam sayfa şeklinde açılmıyor.Olması gereken-Orjinal boyutun ölçüsü nedir?
bende bugün yaptım internet başvurumu.dosyanın boyutu evet küçük, zaten orjinal boyutu bu. tam şekilde açılmıyor.sen dosyanın boyutunu sıkıntı yapma.. sonuna kadar ileri diyerekten bilgilerini doldurup en son yazıcıdan cıkması ıcın işeretlemen gereken bir kutucuk var orayı işretleyip yazdır butonuna bastığın an, çıktısı elıne tam boyut olarak çıkacaktır. kolay gelsin..

wake_up

Yeni Üye
%50,9 görünüyor kaydettikten sonra.Sizin kaç?Ben değiştirdim sanırım sonradan ya:)

jojo

Yeni Üye
%50,9 görünüyor kaydettikten sonra.Sizin kaç?Ben değiştirdim sanırım sonradan ya:)
bak yukarda anlattım şekil yapacaksın.değiştirme yapma! hangi boyutta ise o şekil doldur.ayrıca kaydetme filan yok.bilgilerini doldurup, yazdır dediğin an çıktısı elinde tam boyutta olacaktır.dediklerimi uyguladın mı_? önce dedıklerımı uygula. sıkıntı olursa yine yardımcı olurum.

wake_up

Yeni Üye
bak yukarda anlattım şekil yapacaksın.değiştirme yapma! hangi boyutta ise o şekil doldur.ayrıca kaydetme filan yok.bilgilerini doldurup, yazdır dediğin an çıktısı elinde tam boyutta olacaktır.dediklerimi uyguladın mı_? önce dedıklerımı uygula. sıkıntı olursa yine yardımcı olurum.
Sanırım ne demek istediğimi anlatamadım.Kaydetme vs yok diyorsunuz da buna mecburum çünkü yazıcım yok evimde.Zaten size yazdığımda bilgisayarıma kaydetmiştim.Sadece orjinal boyutunu merak ettim-oynama yapıp yapmadığımı bilmiyorum.Bu sebebten ötürü başvuru yapan arkadaşlardan bilgi almak istedim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz