Açıköğretim İşletme Öğrencileri...

• Konbuyu başlatan MaLee
  • Başlangıç tarihi

pasaeda

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ben direk geçişle işletme 3.sınıfa geçtim arkadaşlar ama nasıl çalışacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirimm

dilekantep

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
İşletme 3, sınıfın ders notlarını yayınladınız mı acaba ?

pasaeda

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ben işletme 3.sınıfa yeni geçtim

kowalski

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
selamlar.. işletme 4. sınıf. bu sene kitap yasağı varmış sanırım.. peki biz hangi kaynaklardan yararlanabiliriz? aöf'nin kitapları çok karmaşık geldi gözüme.. iki dersi bitirdim yalnız kafam karıştı.. yararlanabileceğimiz herhangi bir yan kaynak, yabancı kaynak var mıdır?

bir de ders çalışma tekniği konusunda yardım isteyeceğim.. nasıl çalışmalıyız? nerden başlamalı, nasıl hareket etmeliyiz? tecrübeli ve bu işin üstesinden gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

şimdiden teşekkürler..

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
selamlar.. işletme 4. sınıf. bu sene kitap yasağı varmış sanırım.. peki biz hangi kaynaklardan yararlanabiliriz? aöf'nin kitapları çok karmaşık geldi gözüme.. iki dersi bitirdim yalnız kafam karıştı.. yararlanabileceğimiz herhangi bir yan kaynak, yabancı kaynak var mıdır?

bir de ders çalışma tekniği konusunda yardım isteyeceğim.. nasıl çalışmalıyız? nerden başlamalı, nasıl hareket etmeliyiz? tecrübeli ve bu işin üstesinden gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

şimdiden teşekkürler..
Hocam murat yayınlarının soru bankasını al onu çöz. zaten cevapları açıklayarak veriyo. senin anlayacağın kitabı sorular yoluyla özetlemiş..çok faydasını görürsün bana faydası oldu

sewgisiz

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
fatih şimşek 3.sınıf istanbul dan

playerserdar

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Serdar Taş , Gaziantep ' den. Mekatronik bölümünden DGS ile 3. Sınıf İşletme .

kowalski

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar, kaynak arayan arkadaşlarıma tavsiye; murat yayınları'nın soru-yanıt şeklindeki kitabı.. aöf'nin kitabı hem çok karmaşık hem de bence vakit kaybı maksimum.. bu kitap çok faydalı ve güzel.. yararlanmak isteyenlere tavsiyemdir..

ulubeg

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Serdar Özçelik Ankara 4.sınıf İşletme

HasanTorun

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Hasan Torun Gaziantep 1. Sınıf işletme.

gvenir

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
süleyman güvenir afyonkarahisar işletme 2. sınıf :)

yyildirayy

Yeni Üye
arkadaşlar, kaynak arayan arkadaşlarıma tavsiye; murat yayınları'nın soru-yanıt şeklindeki kitabı.. aöf'nin kitabı hem çok karmaşık hem de bence vakit kaybı maksimum.. bu kitap çok faydalı ve güzel.. yararlanmak isteyenlere tavsiyemdir..
Öncelikle ben 4. sınıftayım
Bu sene bahar döneminden sonra inşallah işletme mezunu olarak yerimi alacağım
kowalski o murat yayınlarını aldım
5 para etmez
verdiğim 30 TL ye acıyorum
kitabın en az yarısına hiç bakmadım bile
Örnek istersen sordukarı soruların doğru cevabı şıkların içinde resmen ben buradayım diye sırıtıyor
Aöfün sorduğu soru tekniği ile alakası yok
Çözmeye çalıştığın sorunun %90 cevabı bir alttaki soruda oluyor
Ben hiç bir faydasını görmedim bahar döneminde kesinlikle almayacağım
Konu özeti olsaydı tamam derdim
Ama soru ve çözümü konusunda benim görüşüm 5 para etmez
Para vermeye değmez artı o kitapla gereksiz vakit geçireceğime dersin kitabını okurum daha faydalı

kalabey

Yeni Üye
Bende Murat yayınlarınnı 4.sınıf soru bankasını aldım.Ama 30 TL boş yere gitti.Sınavdan sonra kontrol ettim.Hiç aynı soru yok 5 dersten 100 soru, bunların yakaladıkları 3-4 tane ancak.En iyisi bahar döneminde kitaba adam akıllı çalışmak.

TARPAK

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Karacan ve murat yayınları

Bende Murat yayınlarınnı 4.sınıf soru bankasını aldım.Ama 30 TL boş yere gitti.Sınavdan sonra kontrol ettim.Hiç aynı soru yok 5 dersten 100 soru, bunların yakaladıkları 3-4 tane ancak.En iyisi bahar döneminde kitaba adam akıllı çalışmak.

ARKADAŞLAR KARACAN YAYINLARIDA AYNI BİZİ ÜÇKAĞIDA GETİRDİLER YENİ KİTAPDAN ZERRE KADAR SORU YOK AÖF GEÇMİŞ DÖNEMDE SORDUĞU SORULARINDAN VE KİTAPLARIN SONUNDAKİ SORULARI DERLEYİP BASIP BİZE YENİ KİTAPLARIN SORULARI DİYE YUTTURMUŞLAR

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar aöf soru tarzını değiştirmiş sorun bundan kaynaklanıyor sizi bilmem ama ben yine murattan alacam bu sefer daha iyi olabileceğini düşünüyorum... hem almayıpta ne yapcaz o kalın kitapları tek tek okuyacaz mı ? almaktan başka çare yok

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bende murat yayınlarından almayı dusunuyorum

ugri

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
soru tutmuyor bu sene murat dersanesine gidiyorum bu sene konu üzerine yoğunlaşın arkadaşlarım ;)

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
arkadaşlar aöf soru tarzını değiştirmiş sorun bundan kaynaklanıyor sizi bilmem ama ben yine murattan alacam bu sefer daha iyi olabileceğini düşünüyorum... hem almayıpta ne yapcaz o kalın kitapları tek tek okuyacaz mı ? almaktan başka çare yok
murat yayınlarına veya karacan yayınlarına harcayacağımız vakti ben kitaplara harcamayı tercih ediyorum 1üniteden 80 soru çıkartmışlar 1soru tutturmuşlar yazık o vakte kitaba çalışmayı daha mantıklı buluyorum... onlar tekrar soruları tutturana kadar

yyildirayy

Yeni Üye
Ben öyle yaptım
O kalın kitapları ikişer kez okudum vede istediğimi aldım
Çok şükür takılmadan güz dönemini bitirdim
Bahar döneminde de kitapları okuyarak hazırlanacağım

maym

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Ben öyle yaptım
O kalın kitapları ikişer kez okudum vede istediğimi aldım
Çok şükür takılmadan güz dönemini bitirdim
Bahar döneminde de kitapları okuyarak hazırlanacağım
bende o kalın kitaplarla şavaştım vize iyiydi inşallah finalde iyi gelirse bahar dönemindede sadece ekstradan para vermeyerek yine aynı notları alabileceğime inanıyorum aöf kendi kitabından soruyo sonuçta arkadaşlar kalın olsada

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz