Açıköğretim Yeni Açılan Bölümler Hakkında Bilgilendirme...

KeSh`jR

Yeni Üye
ilgimi çeken birşey var bölümüm iktisat ve 3. sınıf oldum ama normalde aöf'de sorumlu olduğumuz dersler farklı gözüküyor listeye bakınca dersler değişti mi acaba bilgisi olan bir arkadaş aydınlatabilir mi ?

eceprences

Yeni Üye
arkadaşlar ben turizm otel işletmeciliği bölümünden mezumun konaklama işletmeciliği bölümüne 3.cü sınıftan devam edebiliyormuyum?

Linsey

Özel Üye
acil soru:

4 yıllık bir örgün öğretim bölümünden mezunum. açıköğretimde bir bölümü ,, öss ye tekrar girmeden yazabilir miyim? evet se ne gerekir?

saolun

Evet okuyabilirsiniz,
2.Üniversite kapsamında, Kayıtlar Henüz belli değil,
Geçen sene Ekim gibi , gerekli evraklarla birlikte açıköğretim bürosuna başvurarak kaydınızı gerçekleştiriyorsunuz;)

Linsey

Özel Üye
ilgimi çeken birşey var bölümüm iktisat ve 3. sınıf oldum ama normalde aöf'de sorumlu olduğumuz dersler farklı gözüküyor listeye bakınca dersler değişti mi acaba bilgisi olan bir arkadaş aydınlatabilir mi ?
Hayır herhangi bir değişme olmadı,
Nerden farklı dersleri gördünüz , Yazar mısınız?

uieaütk

Yeni Üye
merhabalar.
2 yıllık örgün bir program mezunu sınava girmeden(öss) aöf türk dili ve edebiyatı bölümüne kayıt yaptırabilecek mi?¿

VaLeC

Yeni Üye
yeni dönemde herkese hayırlı olsun keske bizim zmanımızda da bu kadar çok alternatif bolumler olsaydı

06fe

Yeni Üye
yaaaa arkadaslar ne guzel bolumler acılmıs tam benlık ama seneye mı kaldı???yenıden sınava gırıp tercıhmı yapmamız gerek ısletme 2ye geccem bende herkese basarılar

Edam70

Yeni Üye
mrb arkadaşlar bende bgn bu yeni bölmlerden birisine yerleşmişim ama nasıl olcak bilmıyorm

pasakli_kontes

Yeni Üye
normalde ben de sosyoloji istiyordum, 2 yıllık sosyal bilimler yazdım, sonra dgsye girer sosyolojiye devam ederim diyordum. tercih yaptıktan sonra baktım ki 4 yıllık sosyoloji açılmış :(
2. sınıftan sonra sosyolojiye devam etme hakkı olurmu sizce, yada bilgisi olan varmı.
sebeye tekrar össmi girsem yoksa sosyal bilimlere kayıt mı yaptırsam kararsız kaldım :S
bir de sosyal bilimlre kayıt yaptırsam,seneye tekrar öss girsem, özzde puan kırılıyormu?
yardımcı olursanız sevinirim..

tülay60

Yeni Üye
mrb arkadaşlar bende bir soru sormak istiyorum bütleri verebilrisem 4.sınıf olcam:)) acaba bu sene tekrar öss ye girip uluslararası ilişkler yazdığımda muaf olduğum dersler olurmu özellikle matematik bilgilendirrirseniz çok sevinirm

hasan8060

Yeni Üye
slm. ben bu yıl açıkogretım kamuyonetımını kazandım ama ben açıkogretım turkdili ve edb. bölumu istiyorum ek yerlestırmelerde tekrar tercıh yapabılıyormuyum acaba

theliman

Yeni Üye
slm. ben bu yıl açıkogretım kamuyonetımını kazandım ama ben açıkogretım turkdili ve edb. bölumu istiyorum ek yerlestırmelerde tekrar tercıh yapabılıyormuyum acaba
evet tercih yapabılırsın. aöfde kontenjansız bölümlerde genellikle ilk tercıh gelır bunun için tercih yaparken dikkatli ol

06fe

Yeni Üye
Slm ,
Sizin mezun olmanıza 1sene var o zaman değişiklik olur mu bişey söyliyemeyiz,
Ama Şu anda geçiş yapılmıyor;)
ya Linsey ben aöf den mezun olduktan sonra yüksek lisansımızı her hangi bir üniversitede yapabiliyomuyuz diye sorcaktım buna benzer bisey duymustum ama tam emin degilim.bi bilgin varsa bu konuda yazarmısın.? tesekkurler...

barancan063

Yeni Üye
edebiyat

Arkadaslar ben bırıncı tercıhte bosta kaldım
ıkıncı tercıhte aöf edebiyat yazcam sözel2 puanım 260
esitagırlık2 246
acaba yerlesebılırmıyım cok acıl cvplayın allah rızası ıcın

meleeek

Yeni Üye
aof için herhangi bir bölümden barajı geçmen yeterli barajı geçtiğin evet yerleşebilirsin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz