acil yardım

sürgün_ruhum

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben türk dili ve edebiyatı 2. sınıf ögrencisiyim ve bu sene sınıfta kaldım yani 2. sınıfı tekrar okuyacağım ben gecen sene 2. cari hizmetler parasını yatırmamıstım birdahaki senenin ilk ödemesinde birlikte yatırırsınız demişlerdi şimdi ben bu sene kayıt yenilememi yapacağım ve hangi tarihler arasında nekadar yatırmam gerekiyo acil yardımcı olursanız çok sevinirim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba arkadaşlar ben türk dili ve edebiyatı 2. sınıf ögrencisiyim ve bu sene sınıfta kaldım yani 2. sınıfı tekrar okuyacağım ben gecen sene 2. cari hizmetler parasını yatırmamıstım birdahaki senenin ilk ödemesinde birlikte yatırırsınız demişlerdi şimdi ben bu sene kayıt yenilememi yapacağım ve hangi tarihler arasında nekadar yatırmam gerekiyo acil yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba;

17 - 27 ekim tarihleri arasında kayıt yenileme ücretinin ilk taksitini yatıracaksınız, bunu yatırırken geçen yıldan kalan harç ücretinide yatırırsınız. böylece kayıt yeniletmiş olacaksınız.

sürgün_ruhum

Yeni Üye
işte sorun buya nekadar yatıracağımı bilmiyorum ve ben 4 dersten kaldım kaldıgım ders basına göre hesaplanıyormus hiçbi fikrim yok şimdi bide ders ekle sil die bişi cıkmıs bütün büroları arıyorum hepsi mesgul ya nasıl iştir hiçbişi anlamadım

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
işte sorun buya nekadar yatıracağımı bilmiyorum ve ben 4 dersten kaldım kaldıgım ders basına göre hesaplanıyormus hiçbi fikrim yok şimdi bide ders ekle sil die bişi cıkmıs bütün büroları arıyorum hepsi mesgul ya nasıl iştir hiçbişi anlamadım

Şimdi geçen yılı 2. taksiti + faizi olarak 270tl civarı, bu yılda sınıfta kaldığınız için ilk taksit olan 220 tl civarı toplamda 500tl ye yakın bir rakamı 17-27 Ekim tarihleri içinde ödeyeceksiniz yoksa kaydınız yenilenmez. Ödedikten sonra aöf bürosuna giderek kimlik belgenizin arkasına 2011-2012 eğitim dönemine ait banrol yapıştırtacaksınız.

+ olarak bu yılın ikinci taksiti olan 220tl yi Şubat ayının sonuna kadar ödeyeceksiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem