Acilllllll

patem

Yeni Üye
Öncelikle şunu belirteyim yanlış yerede mesaj yazıyor olabilirim o yüzden kusuruma bakılmasın Acemilik işte...
Ben önlisans mezunuyum Şuanda da edebiyat ikinci sınıf öğrencisiyim. Haliyle muaf olduğum dersler vardı kredili sistem den dolayıı okuduğumuz dersleri tekrar okuma durumumuz varmış Doğruluk payı varmıdırr varsa neden?

belfin

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
arkadaşım kredili sistem klavuzundaki muafiyet konusunda daha önce görülmüş olan derslerden muaf olunamayacağı yazıyor. okuduğumuz dersleri tekrar okuma durumumuz derken edebiyat birinci sınıfta okuduğun derslerden bahsediyorsan tekrar okumuyorsun ama önceki öğreniminde gördüğün derslerdeki muafiyetten bahsediyorsan, muafiyet tanınmıyor malesef.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Öncelikle şunu belirteyim yanlış yerede mesaj yazıyor olabilirim o yüzden kusuruma bakılmasın Acemilik işte...
Ben önlisans mezunuyum Şuanda da edebiyat ikinci sınıf öğrencisiyim. Haliyle muaf olduğum dersler vardı kredili sistem den dolayıı okuduğumuz dersleri tekrar okuma durumumuz varmış Doğruluk payı varmıdırr varsa neden?
Tam olarak ne demek istediğinizi bende anlayamadım.

Öncelikle şu an aöf öğrencisi ve edebiyat 2.sınıfta okuyorsunuz,
Siz daha önce hangi bölümü okudunuz?
Okula kayıt olduğunuzda bazı derslerden muafiyet için dilekçe verdiniz ve kabul edildi ?
Kredili sisteme geçriğiniz için bu muaf olduğunuz derslerin adı ve içeriği değişti hala muaf olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsunuz ?

Doğrumu anlamışım ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem