Aöf 2013 bahar dönemi final sınav sonuçları açıklandı.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
mrb ben 3. sınıftayım sınav sonucu böyle geldi 2. sınıftan 2 dersim var yönetim bilimi ve atatürk ilkeleri onlardan sınava girmediğim için ff aldım peki bu sonuçla 4.sınıfa başlayabilir miyim ve 3. sınıftaki 2 ff dersimden sorumsuz muyum kurtuldum mu bu derslerden? kitapları atayımmı artık 3. sınıf derslerinin? yardımcı olabilecek var mı?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
mrb ben 3. sınıftayım sınav sonucu böyle geldi 2. sınıftan 2 dersim var yönetim bilimi ve atatürk ilkeleri onlardan sınava girmediğim için ff aldım peki bu sonuçla 4.sınıfa başlayabilir miyim ve 3. sınıftaki 2 ff dersimden sorumsuz muyum kurtuldum mu bu derslerden? kitapları atayımmı artık 3. sınıf derslerinin? yardımcı olabilecek var mı?

emektarhakan

Yeni Üye
selamlar bş sorcam bnm 2 dersm var ikinci dönemdem ikiside cd dönem ortalamam 1,7 ilk dönem ortalamam 2,3 genel ortalamam ilk dönem 2,130 ikinci dönem 2,210 szce mezunmuyum şartlı olarak bir an önce devap verirseniz çok mutlu olurum

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar benim sonuçların ekran fotosu var ancak nasıl ekliyicem sizinki gibi acıba?Bir el atsanız çok heyecanlıyım:))

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
hızlıresim sitesine yükleyip ekleyebilirsiniz bnm sorumu cevaplayacak kesin bilen biri yok mu sistemi çok iyi bilen sınav sonucu resmini ekledim.

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Saol kardeş galiba yükledim ahada link:http://o1306.hizliresim.com/1b/g/p5hxd.png
Senin durumun biraz karışık gibi beni aşar bu arada muaf olduğun dersler varmı ? bilmiyorum ama genel ort 2.00 üstünde olsa bile FF olan derslerden kesin kalırsın:yani seneye tekrar almak zorundasın bildiğim kadarıyla...

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
bir soru sorduk cevaplayan yok demekk cevaplanmaya gerek duyanda yok
Arkadaşım genel not ortalaman itibarıyla başarılı yani mezun durumundasın ancaaak:Tabloyu göremediğim için şayet ff notun varsa bu derlerden kalırsın seneye tekrar almak zorundasın genel ortalaman 2:00 üstünde olsa dahi seneye bu dersleri almak zorundasın bilmem anlatabildimmi?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar ff dersim hiç yok birinci dönemde sadece cd var ve uyarı yazıyor 2 dönemde başarılı yazıyo GNO 260 ben şuan mezun oldum mu

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar ilk dönemden bir ff dersim ikinci dönemden bir ff dersım var seneye aldığımda bu derslerı gecmek ıcın en az cc mı almam lazım yoksa ortalamam yuksek dı bu sene gelen dığer notlarla dd almam yeterlımı ?

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar ilk dönemden bir ff dersim ikinci dönemden bir ff dersım var seneye aldığımda bu derslerı gecmek ıcın en az cc mı almam lazım yoksa ortalamam yuksek dı bu sene gelen dığer notlarla dd almam yeterlımı ?
FF olan dersten ders tekrarı yapacağın için o dersin o sene yada dönemi içide gerçekleşecek,yani herşeye sıfırda başlıycan geçme not aralığı vs o senenin çan eğrisi ve not aralığı da yine o dönemdeki sınava giren lerin performansına göre şekillenecek.ayrıca şu yada bu dersi alabilirmiyim alamazmıyım diye birşey yok kredili sistem de bir dönemde 45 ect krediyi geçmemek şartıyla o dönem kalan bütün deesleri alabilirsin dönem sınırı diye bişey yok...

qzd

Yeni Üye
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
arkadaşlar herkesin ortalamarı belli mi
benim ve birkaç arkadaşın ortalamaları henüz yok
neden olabilir
çoğu insanın varda bizim niye yok

Amestis

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Hesaplanıyordur biriki güne teleşir merak etme.yoğunluktan zahir?...

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar 4. sınıf işletme öğrencisiyim. 1. dönem 1 dersim vardı CC dönem ortalaması 2 gno 1,99
2. dönem 1 dersim vardı CD dönem ortalamam 1,70 gno 2,08 diğer dönemlerde başka dersim FF filan yok sizce mezunmuyum?

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
FF olan dersten ders tekrarı yapacağın için o dersin o sene yada dönemi içide gerçekleşecek,yani herşeye sıfırda başlıycan geçme not aralığı vs o senenin çan eğrisi ve not aralığı da yine o dönemdeki sınava giren lerin performansına göre şekillenecek.ayrıca şu yada bu dersi alabilirmiyim alamazmıyım diye birşey yok kredili sistem de bir dönemde 45 ect krediyi geçmemek şartıyla o dönem kalan bütün deesleri alabilirsin dönem sınırı diye bişey yok...
arkadaşım yani bidaki dönemde bu senekı gıbı dılmı demek ıstedım sımdı cc ıle cana göre gecmem yeterlı olurmu yoksa dd yetermı cunku donem ortalamam yuksek

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Arkadaşlar ilk dönemden bir ff dersim ikinci dönemden bir ff dersım var seneye aldığımda bu derslerı gecmek ıcın en az cc mı almam lazım yoksa ortalamam yuksek dı bu sene gelen dığer notlarla dd almam yeterlımı ?yani bidaki dönemde bu senekı gıbı dılmı demek ıstedım sımdı cc ıle cana göre gecmem yeterlı olurmu yoksa dd yetermı cunku donem ortalamam yuksek

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz