Aöf Dgs ve Önlisans Diploma

cheleby

Yeni Üye
Merhabalar.Ben 2 yıllık bilgisayar bölümü meznuyum.AÖF ye sınavsız geçiş hakkım var.İşletme,uluslararası ticaret vs.Aöf den mezun olduğumda 2 yıllık bilgisayar diplomam geçerliliğini yitirecek mi ? O diplomayı kullanma imkanım olacak mı ?
Ben aöf yi sadece askerlik için yazıyorum mesleğimi bilgisayar diploması ile yapacağım.Bu konu benim için çok önemli.

yyildirayy

Yeni Üye
Kpss de diyorsan evet, 4 yıllık diploman geçerli olacak, bilgisayar maalesef geçerli olmayacak

cheleby

Yeni Üye
Kpss için sadece aöf diplomam geçerli olacak.Peki o 2 yıllık önlisans diplomam bende duracak mı ? O da mı elden gidiyor :)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Önlisans diploman duruyor. Onu almıyor kimse. Ama KPSS de en son nerden mezun olduysan o geçerlidir. Hatta diyelimki lisans mezunu olmadan önlisans olarak KPSS ye girdin ve 75 aldın o arada atama için tercih etmeden mezun oldun. Bu durumda önlisans olarak girdiğin sınav sonucuna göre atanamazsın. Eğer KPSS den önlisans olarak atanmak istiyorsan ataman olana kadar lisanstan mezun olma derim.

cheleby

Yeni Üye
Teşekkür ederim.İstediğim cevabı aldım.Özel sektörde ben önlisans diplomamı kullanacağım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow