Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2002-2010 yılları Arası Tüm Ara Sınav Soruları

tyyb

Yeni Üye
Arkadaşlar Açıköğretim Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2004-2008 Ara Sınav Sorularını Rapidshare'e Ekledim. Yapmanız Gereken tek Şey Aşağıdaki " İNDİR " Yazısına Tıklamanız.

* Tıkladıktan Sonra Açılan Sayfadan " Free User " Yazısına Tıklayacaksınız.
* Sayfa Yenilenecek ve "60" dan geri Saymaya Başlayacak.
* Bu Sürede Bekleyin ev Sayma Bittiğinde Yenilenen Sayfadaki " Download " Butonuna Tıklayın.
* Karşınıza Bir Dosya Kaydetme Uyarısı Çıkacaktır. Bilgisayarıma Kaydet Seçeneğini Seçin ve Kaydet'e Tıklayın

dosyalar neden açılmıyor bir prolemmi var ben mi açamaım???:confused:

GÜLERGEN

Yeni Üye
.............​

Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2005 yılı Ara Sınav Soruları

Arkadaşlar soru ve cevapları SWF Formatında aşağıya ekledim.

Ekteki soruları görebilmek ve bilgisayarınıza indirebilmek için öncelikle konuya cevap yazmanız gerekmektedir.

Bilgisayarınıza indirdikten sonra açmak için Dosyaların üzerine gelip Mause'nizle Sağ Click Yapıp, "Birlikte Aç" Seçeneğini seçin, ordan "İnternet Explorer'i" Seçin. Sorular Karşınıza Çıkacaktır.

Eklentilerde aşağıda yazılı olan derslerin soruları ve cevapları bulunmaktadır...​

4375 - Bireyselleştirilmiş Eğit. Prog. Geliştirilmesi 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları
4389 - Özel Eğitim Yöntemleri 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları
4390 - Çocukta Yaratıcılık ve Drama. 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları
4392 - Çocukta Ruh Sağlığı ve Uyum Bozuklukları 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları
4393 - Okul Öncesi Eğitimde Araç Geliştirme 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları
4439 - İşitme, Konuşma ve Görme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları
4440- Davranış ve Öğrenme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları
4450 – Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme 4.Sınıf 2005 yılı Ara sınav soruları

Unutmayınız bilgi paylaştıkça çoğalır. Ama bilgiyi ekleyenlerin emeklerinin karşılığı olarak en azından bir teşekkür etmeyi onlara çok görmemek gerekir.

SINAVLARDA BAŞARILAR DİLERİM ARKADAŞLAR.

çok çok çok teşekkürler yardımcı kitapta bulamadık zaten halimiz harapjklhıuhıu

holocaust88

Yeni Üye
tşkler ama inmiyo bir hata oluştu diyo napmam lazım:(

denfa

Yeni Üye
.............​

Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2005 yılı Ara Sınav Soruları

Ekteki soruları görebilmek ve bilgisayarınıza indirebilmek için öncelikle konuya cevap yazmanız gerekmektedir.

Bilgisayarınıza indirdikten sonra açmak için Dosyaların üzerine gelip Mause'nizle Sağ Click Yapıp, "Birlikte Aç" Seçeneğini seçin, ordan "İnternet Explorer'i" Seçin. Sorular Karşınıza Çıkacaktır.

Eklentilerde aşağıda yazılı olan derslerin soruları ve cevapları bulunmaktadır...​

4375 - Bireyselleştirilmiş Eğit. Prog. Geliştirilmesi 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4389 - Özel Eğitim Yöntemleri 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4390 - Çocukta Yaratıcılık ve Drama. 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4392 - Çocukta Ruh Sağlığı ve Uyum Bozuklukları 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4393 - Okul Öncesi Eğitimde Araç Geliştirme 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4439 - İşitme, Konuşma ve Görme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4440- Davranış ve Öğrenme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4450 – Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları

Unutmayınız bilgi paylaştıkça çoğalır. Ama bilgiyi ekleyenlerin emeklerinin karşılığı olarak en azından bir teşekkür etmeyi onlara çok görmemek gerekir.

eline sağlık

paradox497

Yeni Üye
Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2007 yılı Ara Sınav Soruları

--------------------------------------------------------------------------------

.............

Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2007 yılı Ara Sınav Soruları

Eklentilerde aşağıda yazılı olan derslerin soruları ve cevapları bulunmaktadır...

4375 - Bireyselleştirilmiş Eğit. Prog. Geliştirilmesi 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4389 - Özel Eğitim Yöntemleri 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4390 - Çocukta Yaratıcılık ve Drama. 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4392 - Çocukta Ruh Sağlığı ve Uyum Bozuklukları 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4393 - Okul Öncesi Eğitimde Araç Geliştirme 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4439 - İşitme, Konuşma ve Görme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4440- Davranış ve Öğrenme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4450 – Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları

.................................................. ............................................

2009 aöf Ara Sınav Sorularına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

FACEBOOK ÜYE GURUBUNA HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Ara Sınavlar Öncesi Denenmiş Başarılı Sonuçlar Alınmış Ders Çalışma Yöntemlerini OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Açıköğretim Sınavlarında Test Çözümünde Oldukça İşinize Yarayacak Bilgileri Okumak için TIKLAYINIZ

Askerlik ile ilgili soru sorun ve problemleriniz için TIKLAYINIZ - 327. VE 329. DÖNEM PAYLAŞIMLARI

anadolu üniversitesi açıköğretim duyuru ve haberlerini okumak İçin TIKLAYINIZ....

KADIN GÖZÜYLE.... BAYANLARA ÖZEL PAYLAŞIM ALANIMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

FORUM SOHBET ALANINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

evrenne

Yeni Üye
merci bir de su forumlarin sistemini bir ogrensem de sorulari gorebilsem

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar