Aöf Tarım Programı

esasoğlan

Yeni Üye
arkadaşım ben burda link vermedim sadece msn mi verdim istiyorsan ekle soruları vereyim link başka konuda bulamazsan msnden gönderirim
(eger bir şey bulmak istersen girdigin sayfanın başından sonuna kadar oku) ;);););)
arkadaşım tepede alıntı yaptık oranın hangi harfi msn adresine benziyor ben vermedim heralde o adresi ben link kırık dedim sen msn adresi diyosun...:confused::confused:

ayrıca alıntı yaptım kişi hit diye biri sen değilsin... Asıl sen oku konu akışını...

SUNGURALP

Yeni Üye
Ilhami kardeş tüm üye arkadaşlara selamlar tarım programı 1 sınıf için elinizde soru cevap nevarsa verin çok teşekkür ederim

orican_ce

Yeni Üye
frost ilhami msn ne ihtiyacım var
tarım soruları için cevap yazarsan sevinirim

M_K_38

Yeni Üye
arkadaşlar tarım bölümü için elinde not olan arkadaşımız varsa paylaşmasını rica ederim bol duamızı alırlar iletişim kurmak istiyorum.

OXBXA

Yeni Üye
selam arkadaslar
bende sızler gıbı tarım ogrencısıyım.
bu tarım bolumunde sıkıntı oldugunu bıraz gec farkettım bu aksam aramaya basladım henuz:)) ve bende sızler gıbı arıyorum hem ozet hemde soru olarak , cok mu sey ıstıyorum acaba:))
tum arkadaslar paylasmaya ısteklıysek sayet (bende olsa seve seve) bu platformu guzel bı sekılde kullanabılelım lutfen. kım ne ıstıyor ne dıyor sureklı karısıyor. guzel sekılde organıze olalalım hı??
su malum sorular cevaplar ozetler kımın elınde ne varsa lutfen paylasalım ve ıkıncı bı soru sormadan guzelce acılayalım nasıl oldugunu.
umarım kaale alan olur yazdıklarımı!
sımdıden tesekkur ederım herkes adına.
saygılar....

yutek

Yeni Üye
İyi günler hocam. ben bir kurumda elektrik teknisyeni olarak çalışıyorum. Tarım önlisans bölümünü okuduğumda tekniker kadrosuna geçemiyor fakat tüm teknikerlik haklarından yararlanabileceğimi duydum. Benimle aynı şartlarda yararlanabilenler varmış. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirler mi?

esrauzun

Yeni Üye
geçmiş dönemde çıkmış soruları bulamıyorum.

man

Yeni Üye
ilhami ah bilsen neler oldu şimdi napacağımı bilemiyorum sana ishtiyacım var dosttça bi yola ihtiyacım var gülsem

utku bahadir

Yeni Üye
tarım önlisans

arkadaşlar tarım önlisans okuyanı olarak gerçekten çok üzülüyorum .bütün siteleri araştırdım fakat bu bölümle ilgili gözle görülür bir sonuç elde edemedim.bu bölüm 1994 yılında açılmış ama ne yardımcı kitabı var,ne geçmiş yıllara ait sınav soruları nede cevapları var.bize yardımcı olunmasını istiyorum.bu kadarda haksızlık edilmez ki çok acı.

SUNGURALP

Yeni Üye
Arkadaşım tarım önlisans ile ilgili fikrine katılıyorum allahını seven çıkan sorular varsa elinde göndersin lütfen

SUNGURALP

Yeni Üye
Arkadaşlar tarım ile ilgili ders notlarınız ve geçmişe dönük ne varsa ceriniz ilgilerinize teşekkür ederim:)

kaan_67

Yeni Üye
ya arkadaslar nasıl bir bölüm secmişiz böyle,kac gündür aradım taradım göze görünen bi sonuca ulasamadım.ben tarım bölümüne daha yeni baslayacagım ve bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.bana ulasagınız msn adresim olmazsa--olmaz@hotmail.com

SUNGURALP

Yeni Üye
Arkadaşlar 2009 bütünleme sınavında çıkan tarımönlisans 1 sınıf soruları varsa bildirin nasıl bulabilirim ilgilerinize teşekkür ederim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz