Aöf te üstüste 2 sene 1 dersten kalan birisinin askerlik tercihi yapılmaz mı ?

hakkulu

Yeni Üye
aöfte üstüste 2 sene sınıfta kalmak ile karıştırılmasın lütfen

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
aöfte üstüste 2 sene sınıfta kalmak ile karıştırılmasın lütfen
1. sınıf dersinden hem 1.sınıfta hemde 2.sınıfta kalmanız askerlik tecilinizi etkilemez.

Ama 1.sınıfın dersinden geçmeden 3.sınıfa, 2.sınıfın dersinden geçmeden 4.sınıfa kayıt olamazsınız. Aklınızda bulunsun.

hakkulu

Yeni Üye
ben şuan 4.sınıfım tek dersten kaldım onu da seneye verecem diyorum ki bunu seneye veremezsem ne olcak

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
ben şuan 4.sınıfım tek dersten kaldım onu da seneye verecem diyorum ki bunu seneye veremezsem ne olcak
aynı sınıfta 2kez kalırsanız askerlik tecil işleminiz gerçekleştirilmez. Mezun olduğunuzda diploma tarihinden itibaren askerliğinizi zaten tecil ettirebilirsiniz.

hakkulu

Yeni Üye
efendim ben 4 dersten 4.sınıfta kalmadım sadece 1 dersten kaldım onu da seneye verecem diyorum ki seneye veremezsem o dersi yine sınıfta kalmış muamelesi mi göreceğim üstüste sınıfta kalmak gibi mi olacak diyorum benim durum biraz farklı ondan dedim

yoksa ben 2 sene 4 dersten kaldım demiyorum durum yukarıda izah ettiğim gibi.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
efendim ben 4 dersten 4.sınıfta kalmadım sadece 1 dersten kaldım onu da seneye verecem diyorum ki seneye veremezsem o dersi yine sınıfta kalmış muamelesi mi göreceğim üstüste sınıfta kalmak gibi mi olacak diyorum benim durum biraz farklı ondan dedim

yoksa ben 2 sene 4 dersten kaldım demiyorum durum yukarıda izah ettiğim gibi.
Evet bu yıl yine kaldınız diyelim aynı sınıfta iki kez kalmış olacaksınız. Dolayısı ile askerliğinizi tecil etmeyebilirler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem