Aofdestek.Net i ne kadar yararlı buluyorsunuz?

Aofdestek.Net'i Ne Kadar faydalı Görüyorsunuz?

• Çok faydalı

Kullanılan: 474 59.0%
  • Faydalı

Kullanılan: 235 29.3%
  • İdare eder

Kullanılan: 60 7.5%
  • Az faydalı

Kullanılan: 10 1.2%
  • Faydasız

Kullanılan: 24 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    803

baharçekiç

Yeni Üye
çok faydalı çalışmarınız ve bilgi paylaşımlarınız var ve bizleri her konuda haberdar ettiğiniz için de ayrıca teşekkürler emeğinize sağlık .

fatma_71

Yeni Üye
bana yardım edin lütfen ya bilgi yazan olursa tekrar dönüş yapacağım okumak için byby

denizksk

Yeni Üye
merhabalar.
birinci sınıftan ikiye geçmemde çok büyük katkısı olan bir site.gerek ders gerek sosyal anlamda çok güzel kazanımlarım oldu.ben dış ticaret ikinci sınıf derslerim içinde burdan kaynak bularak faydalanabilirmiyim acaba.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
emeği geçen herkese gerçekten teşekkürler.
sevgiyle kalın.

saime tombul

Yeni Üye
gerçekten bende çok faydalı buluyorum aöf desteği zaten faydalanmıyorum diyende yalan söylemiş olur sayenizde hiç çalışmadan aöf destek sayesinde sadece geçmiş yıl sorularına bakarak 4.sınıf olmuş bulunmaktayımmm sonsuz teşekkürlerrrr..........

sarı çiçek

Yeni Üye
slm arkadaşlar işletme 1.sınıf matematik ve 2.sınıf istatistik sınav soruları çözümlü olarak varsa yardımcı olur musunuz?

postaci

Yeni Üye
arkadaşlar .likden indirdim açık öğretim lise .yani bunlar sınavdan çıkaçakmı .olsa harika olur valla ,

güzelim

Yeni Üye
merhabalar.
birinci sınıftan ikiye geçmemde çok büyük katkısı olan bir site.gerek ders gerek sosyal anlamda çok güzel kazanımlarım oldu.ben dış ticaret ikinci sınıf derslerim içinde burdan kaynak bularak faydalanabilirmiyim acaba.bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
emeği geçen herkese gerçekten teşekkürler.
sevgiyle kalın.
evet canm çıkmış soruları, ders ozetlerını, deneme testlerını... burdan ulaşabılırsın

seldaocu

Yeni Üye
Kesinlikle bencede çok faydalı 2.sınıfa geçmemde çok faydası oldu...sonsuz teşekkürler...

E

_elmayra_

Misafir
benzer sitelerle kıyaslandıgında gerçekten fark yaratıyor.burda olmaktan çok memnunum.emeği geçen herkese tşk ediyorum..

polat_15

Yeni Üye
selam ömer ve arkadaşlar saolun benim ikinci sınıfa geçmemde çok faydanız oldu çıkmış sorular benim için yol göstericiydi saolun derslerin hepsini verdim

selcan yıldırım

Yeni Üye
ben radyo ve televızyon programcılıgını okuyorum 1. sınıf fazla bır bılgım de yok derslerı ınternetten de takıp etmek ıstıyorum ve cıkmıs sorulara goz atmak ıstıyorum bunu nasıl yapabılırım ömer evran

naktur

Yeni Üye
kayıt yenileme tarihi

1.sınıftan 2. sınıfa geçtim fakat kayıt yenileme tarihlerine ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen..

ahsen dilek

Yeni Üye
site güzel emeiniz için teşekkürler,ama sanki bilgiler biraz yetersiz,örneğin tahmine göre kayıt tarihleri yazılmış:)

ozlem asu

Yeni Üye
Merhaba bizleri bilgilendirdiginiz için öncelikle size çok teşekkür ederim
araştırdıgıma göre açıköğretim ünüversitesinde sosyal bilimler bölümü var bu bölüm için kaç puana ulaşmamız lazım ve hangi kitaplara çalışmam lazım kitapların yayınevi ve isimlerini yazarsanız sevinirim tşk.

zeynep90

Yeni Üye
merhaba ben laborant sağlık ve veterinerlik 2. sınıfta okuyorum ara sınav sorularını indiremiyorum bana yardımcı olurmusunuz?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz