Ara Sınavlar Öncesi Öneriler - Ders Çalışma Yöntemleri....

raydin

Yeni Üye
arkadaşlar ben siteye bugün üye oldum.Gördüğüm kadarıyla gayet güzel bilgi paylaşımları var.Bende size kendi sınav tekniğimden söz etmek istiyorum.Ben ekim ayında ders çalışmaya başlıyorum.Her gün en 2 saat çalışıyorum kitabı en az 4 kez tekrar ediyorum.1. ve 3.sınıfta onur belgesi aldım.2.sınıfı ise direk geçtim.Şu an kamu yönetimi 4.sınıftayım hepinize başarılar dilerim.

cıgdem

Yeni Üye
arkadaşlar ben siteye bugün üye oldum.Gördüğüm kadarıyla gayet güzel bilgi paylaşımları var.Bende size kendi sınav tekniğimden söz etmek istiyorum.Ben ekim ayında ders çalışmaya başlıyorum.Her gün en 2 saat çalışıyorum kitabı en az 4 kez tekrar ediyorum.1. ve 3.sınıfta onur belgesi aldım.2.sınıfı ise direk geçtim.Şu an kamu yönetimi 4.sınıftayım hepinize başarılar dilerim.
supersın yaa sen o zamn nerdeee onur belgesı almak ders calısamıyorum bılee hem calısıp hem okumak zorr

cıgdem

Yeni Üye
omeer hocam ben halkla ılıskıler 2 sınıfı okuyorum bana bıraz bılgı verırmısınızz dıkey gecıs yapmam ıcın derslerın hepsınden gecmemmı gerekıyo yanı eyludekı bute kalırsam gecemezmıyım notlarım nası olması gerekıyo nolurr acıl yardımm

hayat42

Yeni Üye
slm

valla arkadaşım keşke herkes senin gibi çalışabilse fakat olmuyor bende bir magzada çalışıyorum eve gelince çok yorgun oluyorum çalışmak biraz zor geliyor fakat bunu duyduktan sonra senden bende ne olursa olsun çaılışmalıyım artık. ne yaparsan kendine diye boşuna dememişler neyse emegi geçen herkese teşekkürler:p

zehrat

Yeni Üye
abiya bu internettte videolu konu anlatım falan yokmu okul öncesi eğitimi 1.sınıf derslerinin_? ya çalıştığım için kiyap okumaya zamanım olmuyor öle bişe olsa en azından dinlediklerim aklımda kalırdı lütfen yardımcı olun_?

A

aysenur sahin

Misafir
selam.daha önce cıkmıs aölisesi sorularını gönderebilirmisiniz.yada bu soruları nerden bulabilirim.tesekkürler

magomedow

Yeni Üye
böyle bir site için teşekkürlerimi sunuyorum sınavda herkese başarılar allah hepimizin yardımcısı olsun

speedman

Yeni Üye
allah herkezin yardımcısı olsun arkadaşalr bu yazılanları mutlaka uygulayın ben uygulamaya başladım faydaları yavaş yavaş ortaya çıkıyor deneyin derim herkeze selamlar

mehmetihsanbahar

Yeni Üye
Ben Yeniyim Galiba

Merhaba Açıköğretim 3. sınıf iktisat bölümünden aftan dolayı kayıt yaptırdım. Ama sitenin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip değilim. Bana yardımcı olabilecek (Derler ya bizim okuldan) bir arkadaş yok mu? mehmetihsanbahar@hotmail.com ankara...

mehmetihsanbahar

Yeni Üye
merhaba

selam.daha önce cıkmıs aölisesi sorularını gönderebilirmisiniz.yada bu soruları nerden bulabilirim.tesekkürler
Sanırım aynı sıkıntıları bende yaşıyorum. Benimde sizin için yapabileceğim bir şey varsa sevinirim. Gittik sonunda derslere ait kitapları aldım. Bende afdan dolayı kayıt yeniledim. Yeniden 3. sınıftan başlıyorum. Görüşmek dileğiyle... mehmetihsanbahar@hotmail.com ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn