ARALIK 2009 asker sevk belgesini alan ydk subay arkadaşlar

Mustafa147

Yeni Üye
Aralıktaki yedek subaylık sınavına giren kesin askere gidiyomu yoksa şubata falan kalma olasılığı var mı??

ertan07

Yeni Üye
Aralıktaki yedek subaylık sınavına giren kesin askere gidiyomu yoksa şubata falan kalma olasılığı var mı??
aralıkta yapılan sınav ztn aralık celbi içindir sınava giren herkes askerdir. sınav gününden itibaren zaten asker sayılıyorsun. sınav sonrası 10 günlük izin kağıdını eline verdiklerinde anlarsın zaten :))

yalılı_16

Yeni Üye
arkadaslar biz simdi 1-2-3 aralıkta sınava gircez 10 günlükte bi izin olcak. Acaba 1 inde giren 11inde 2 sinde giren 12 sindemi teslim olcak. Ayrıca yedek subay olma ihtimali nedir acaba bilgisi olan varmı.

azrail1986

Yeni Üye
arkadaslar biz simdi 1-2-3 aralıkta sınava gircez 10 günlükte bi izin olcak. Acaba 1 inde giren 11inde 2 sinde giren 12 sindemi teslim olcak. Ayrıca yedek subay olma ihtimali nedir acaba bilgisi olan varmı.
arkadaşlar böyle küçük şeylere takılmayın mülakata girdiğimizde görevli asker ne zaman teslim olacağımızı söylicek bize...

fosan

Yeni Üye
arkadaşlar ben aö mezunu değilim açıkçası. şubeye gideceğim için sorularımı google'da yazarken bu forumu buldum. marmara da yüksek lisans yaptım ve agustos'ta mezun oldum. erken sevk için şubeme dilekçe ve YL mezuniyet belgemi gönderdim.

benim sevk evrağı ile ilgili sorduğum sorulara cevap verebilirseniz çok sevinirim:

1) ikametgah istiyorlar mı?
2) kaç foto vermek gerekiyor
3) evrağın orijinali asıl şubemde olduğu için, fotokopisini götürdüğümde ne gibi bir problem olabilir?

teşekkürler

azrail1986

Yeni Üye
arkadaşlar ben aö mezunu değilim açıkçası. şubeye gideceğim için sorularımı google'da yazarken bu forumu buldum. marmara da yüksek lisans yaptım ve agustos'ta mezun oldum. erken sevk için şubeme dilekçe ve YL mezuniyet belgemi gönderdim.

benim sevk evrağı ile ilgili sorduğum sorulara cevap verebilirseniz çok sevinirim:

1) ikametgah istiyorlar mı?
2) kaç foto vermek gerekiyor
3) evrağın orijinali asıl şubemde olduğu için, fotokopisini götürdüğümde ne gibi bir problem olabilir?

teşekkürler
sanırım şubeye gidip bizzat başvuruda bulunmadım... askerlik kararını aldırdıysan eğer 26 aralığa kadar herhangi bi askerlik şubesine nüfus cüzdanın ile gidip askere sevk evrakını almam gerekiyor, almadığın takdirde ceza alacağını unutma

yalılı_16

Yeni Üye
Arkadaslar bende bugün sevk evrakımı aldım.
14,90 yol parası verdiler
1,2,3, aralıkta bursadan balıkesire gidiyorum sınav için.:)
herkes için hayırlısı olsun

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz