askerlik 12 ay yapılcak

pegasus_dna

Forum Editörü
tek tip askerlik 1-2seneyi bulunurmuş, geçen hafta askeriyeden çok sevdiğim bir abi var kısa dönemi kaldıracaklar dedi, haber sağlam yerden geliyor....

pegasus_dna

Forum Editörü
üniversite mezunları boşuna mı bitirdik biz bu okulları diye tepki göstermiş gelen haberler böyle ,,haber geldikçe yazarım buraya...

best_supernaturel

Yeni Üye
2 yıllıklara kısa dönem

benim gibi 2 yıllık mezunları ve mezun olacak arkadaşlar aöf rektörlüğüne dilekçe gönderelim. madem ki çok yakında tek tip askerlik çıkacak o zaman çıkana kadar bir defaya mahsus 2 yıllık mezunlar kısa dönem askerlik yapsın.hem askerliğini yapmamış arkadaşlar askerliğini yapar hem de ordunun asker ihtiyacı fazlasıyla karşılanır. rektörlükte genelkurmay ve başbakanla görüşme yaparsa bu iş büyük ihtimalle çözülür.

kral_5858

Yeni Üye
benim gibi 2 yıllık mezunları ve mezun olacak arkadaşlar aöf rektörlüğüne dilekçe gönderelim. madem ki çok yakında tek tip askerlik çıkacak o zaman çıkana kadar bir defaya mahsus 2 yıllık mezunlar kısa dönem askerlik yapsın.hem askerliğini yapmamış arkadaşlar askerliğini yapar hem de ordunun asker ihtiyacı fazlasıyla karşılanır. rektörlükte genelkurmay ve başbakanla görüşme yaparsa bu iş büyük ihtimalle çözülür.
Genel kurmay üniversite mezunlarınıda tek tipe çekmeye çalşırkenki bu mümkün olmucak bir olay suan için en az uzun dönemde 5 yıl alır sen kalkmış 2 yıllıklarda kısa dönem yapsın diyosun kafana göre yok dilekçe yok şubu gereksiz işlerle uğraşıyosun bende 2 yıllık mezunum suandada işletme son sınftayım 10 günede lisans mezunu olcam he şayet lisans mezunu olmasam kalkıpta 2 yıllıklarda kısa dönem yapsın gibi saçma bir düşünce içine girmezdim olmucak duaya amin demiyelim makul ve mantıklı konuşalım SAYGILAR

pegasus_dna

Forum Editörü
böyle birşeyin olması imkansız gibi bişey , kendi açından düşünmüşsün arkadaşım... tektip olursa gerçekten mantıklı olur.... kısa dönem kalkması mezunlar tepki veriyor yapacak bişey yok bende tek tipten yanayım....yorumlarınız içn teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt