Askerlik ile ilgili..

rare

Yeni Üye
Merhabalar,
Aöf de askerlikle ilgili bazı sorularım var cevaplarsanız çok memnun olurum.

Şuanda hiç bir okulla bağlantım yok (myo bitti) ve dgs ye hazırlanıyorum yalnız bilindiği üzere intibak döneminde askerlik tecil edilmiyor bu arada ayrıyetten 2 yıl tecil hakkımı kullandım ve ekimin sonunda tecilim bitmiş olacak ben de bu arada aöf ye de başlamak istiyorum(sıfırdan) bi nevi tecil için, fakat sorum şu?

1990 doğumluyum:
bu durumda benden askerlik ile ilgili bi belge isterler mi,
önümüzdeki dönem için en son kaç doğumlulardan askerlikle ilgili belge isteniyor,
yani tecil edebilir miyim?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf ye kayıt olan hemen heme herkesten askerlikçe sakıncalı olmadığına dair belge istenmektedir. Yani yaş önemli olmuyor. Ben ilk 18 yaşındayken kayıt olmuştum ve bende askerlik şyubesinden belge alıp okula teslim etmiştim. Tecil ettirirsin bu konuda kolaylık gösteriyorlar.

rare

Yeni Üye
Aslında yaş için değil de hani tecil bitecek senin askerlik dönemin gelmiş kayıt olmazsın gibi bişey demelerinden endişeleniyorum gerçi en yakın zamanda aöf bürosuna da sorucam bi ön bilgi almak istedim, ilginiz için teşekkür ederim.

gizem_

Yeni Üye
meraba benm bir arkadaşım işletmeye kayıt yaptırdı bu sene ilk senesi ve şuan kırklarelinde askerde sınavlara orda girmesi için yapabileceğimiz birşey var mı ? yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkür ederim.

receparaz

Yeni Üye
arkadaşlar agustosta askere gitmeliyim sınavlar iyi gecti fakat agustosta askere gitmem için hazıran ayında diplomayla yada okulu bitiriş belgesiyle şubeye muraacat etmeliymişim diplomayı hazıran ayı içinde alabiliyormuyuz yada okulu bitirdi diye bir yazı aöf buroları veriyormu bunları hemencecık kimi diyor 2 gun içinde diplomaları veriyorlar kimi diyor vermiyorlar bide askerlik şubesine dilekce veriyormusuz askere gitmek için bu dilekceyi verdigimiz günmü istiyorlar bizden diplomayı askerlik şubesi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem