Askerlik Tecili İle İlgili

lodos65

Yeni Üye
Ben Geçen Sene Kamu Yönetimi Bölümünden Mezun Oldum Ve 2 Yıl Olan Tecil Hakkımı Kullandım Temmuz 2012 de İse Tecilim Bitiyor Sormak İstediğim Konu İse Şu Sınavsız Üniv. Hakkından Yararlanıp Adalet Bölümünü Okumak İstiyorum Acaba Bu Bölümü Okurken Askerlik İşlerimlerinden Öğrenci Olarak Yararlanma Hakkım Varmıdır? Cevaplarsanız Çok Memnun Olurum Şimdiden Teşekkürler...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba ; normal şartlarda eğer 29 yaşını doldurmadıysanız yararlanabilirsiniz. Ama yaşınız 29'u geçtiyse tecil hakkınız bitmiştir ama askerlik şubesindeki personele bağlı olarak tecil ettirebilirsinizde ettiremeyebilirsinizde.

lodos65

Yeni Üye
Cevabınız Teşekkürler Bişey Daha Soracam Öğrenci Olmasam Bile 2012 de Bitecek Olan Tecilimi Yeniletebilirmiyim 87 Doğumluyum Bu Arada

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Yeniletemezsin çünkü tecil hakkın olan 2 yılı kullanmışssın. Ama eğer liseden sonraki hakkını kullanmadıysan belki bi ihtimal olabilir. Ama sanmıyorum.

lodos65

Yeni Üye
Geri Tek Şansım Kalıyor O Zaman Sınavsız Hakkımı Kullanıp Aof Adalet Okuyarak Öğrenci Olup Ancak O Şekil Tecil Etme Hakkım Oluyor O Zaman Değilmi?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Evet 29 yaşını aşmadıysan bu şekilde tecil ettirebilirsin diye düşünüyorum.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Tecil olabilir

Kardeşim öğ işlerinden öğr.durum belgesi alıp şubeye giittiğiniz zaman sorununuz çözülür çünkü kayıt silinmemiştir sadece gecikme yaşamışşındır..

alplion

Yeni Üye
29 yaşına kadar okulu bitirirsek, bitirdikten sonra iki yıl daha tecil şansımız oluyor mu

siryoja

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
merhabalar.arkadaşlar ben de bi konuda bilgilerinizi rica edicem..iktisat 3.sınıf ögrencisiyim ilk senemde 6 dersten kaldım.bu sene yani ikinci senemde büte kaldım muhtemelen 1 derten kalıcam.4.sınıfa mı geçerim yoksa 3.sınıfı tekrarmı ederim.ayrıca ocak 2012 de tecilim bitiyo askerlikle ilgili bi sorunum olurmu...cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz