Başbakan Erdoğan :Bu tokadın hesabı Sorulacak!!!

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Partisinin haftalık grup toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan, Silopi'deki Nevruz gösterilerinde polise tokat atan BDP Milletvekili Sabahat Tuncel için "densiz" dedi ve bunun hesabının sorulacağını kaydetti...
Erdoğan konuşmasına Nevruz Bayramı'nı kutlayarak başladı. Erdoğan, "Baharın müjdecisi olan Nevruz Bayramı'nın kardeşliğe ve barışa vesile olmasını diliyorum" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BDP İstanbul Milletvekili Sabahat Tuncel'in polise tokat atmasını değerlendirirken, ''Bu olayla ilgili derhal hukuki sürecin başlatılmasını şüphesiz ki istiyoruz. Bu densizliğin hesabının hukuk çerçevesinde mutlaka sorulmasını istiyoruz. Bunun da sonuna kadar takipçisi olacağız'' dedi.

Erdoğan şunları kaydetti:

Barışı simgeleyen Nevruz’un bazı şehirlerimizde şiddet eylemlerine dönüştürülmek istendiğini gördük. Milletvekili sıfatına rağmen eline taş alıp sokaklara çıkacak kadar, kamu görevlisine el kaldıracak kadar mantığını yitirenlere rağmen millet sağduyu içerisinde kutlamasını yaptı.

POLİSE TOKAT DENSİZLİKTİR

Bir milletvekili milletin kendisine yüklediği emaneti bu kadar ayaklar altına alabilir mi? Bizzat kendileri şiddete başvurmaya başladı. Dokunulmazlık zırhının ardına sığınıp polise tokat atmak densizliktir. Bu olayla ilgili derhal hukuki sürecin başlatılmasını istiyorum.

Bu densizliğin hesabının hukuk çerçevesinde sorulmasını istiyorum. Kürt kökenli vatandaşım da kendisini temsil ettiği iddiasın da olanların nasıl bir ruh hali içinde olduklarını görmelerini istiyorum. Bunlar şiddetten besleniyor. Tahrikten, istismardan besleniyor. İstismar zeminleri kayboldukça bunlar da kendilerini kaybediyor. Ellerine taş alarak, polise tokat atarak bizzat kendileri şiddet uyguluyor. Gençleri sokağa dökmek istediler, çocukların ellerine taş verdiler ama başarılı olamadılar. Şimdi herhalde iş başa düştü, kendileri şiddeti ele aldı. Hukuk çerçevesi içerisinde bu şiddetin hesabı sorulacak. Milletime sağ duyusundan dolayı teşekkür ediyorum. Nevruzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu olayla ilgili hemen soruşturma başlatılması lazım. Bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Her zaman söylüyorum, bunlar şiddetten besleniyor. İstismardan besleniyor. Gençleri sokağa dökmek istediler, başarmadılar. Şimdi herhalde işbaşa düştü kendileri şiddete başvurdu. Tekrar ediyorum, gereken yapılacak ve bunun hesabı sorulacak. Ben milletime sağduyusundan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Sosyolog_60'dan dipnot :
TÜRK halkı gerçekten çok sabırlı , adeta peygamber sabrı var ve herkes herşeyin farkında .Suskunluğumuzun böyle densizlere verilen bir taviz olarak görülmesinden ben kendi adıma çok rahatsızım .Ama başbakanımız gerekeni söyledi :Bu tokadın hesabı sorulacak....

AsenA_38

Yeni Üye
bunlar polise tokatta atar daha ileri de gider ...nasıl tavizler verildiğini gördük görmezden gelmek için yoğun çaba harcıyoruz nedense =) tokadın hesabı sorulacakmış ...peh peh peh ! bakalım nasıl bir bedeli olacak polise tokadın eminim çok komik olacak içi koftiden laflar bunlar

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bunlar polise tokatta atar daha ileri de gider ...nasıl tavizler verildiğini gördük görmezden gelmek için yoğun çaba harcıyoruz nedense =) tokadın hesabı sorulacakmış ...peh peh peh ! bakalım nasıl bir bedeli olacak polise tokadın eminim çok komik olacak içi koftiden laflar bunlar
Bu tokadın bir bedeli olacak :
Nasıl mı ?
Dar bir açıdan bakarsan :
O sözüm ona milletvekillerine soruşturma açıldı.Ha diyebilirsin ki :Onlar milletvekili onlara dokunmaz , haklı olabilirsin
Açıyı biraz genişletirsen :
O sözüm ona vekilin tokad attığı vatandaşta Kürttü.Hatta o komiserin annesi türkçe bilmediği için kürtçe açıklama yapmış.
Bu da onların kürtleri temsil etmediğinin açık bir kanıtı...
Ve yaklaşan seçimlerle ne yapacaklarını şaşıran bir avuç çapulcu oldukları görülüyor, kaybetme korkuları var...
Baş komiserin psikolojik durumunu düşünürsek :
Eğer baş komiser türk kökenli olsaydı .O tokadı asla attırmazdı
O başkomisere atılan tokadın ters tepeceğinden ve bdpnin oylarına büyük bir darbe indireceğinden eminim.Bunun sebebi o tokadın kürt halkı üzerinde oluşturacağı tepki olarak düşünüyorum...

AsenA_38

Yeni Üye
onların iktidar mücadesinde olduklarını düşünmüyorum böyle birşey olamaz da zaten ...onların niyeti zaten farklı...
benim görmek istediğim yani olması gereken bedel bu değil... Türk kökenli olsaydı da bu tokadı bal gibi yerdi çünkü başka
çaresi yok adam akıllı yetkisi bile yok ...yani demem o ki her yaptıkları yanlarına kalıyor ...her şımarıklıklarına göz
yumuluyor.bunları niye yaşadığımız da ortada ..birisi dokunulmazlık birisi de açılım ...

in trouble

Yeni Üye
Sosyolog kardeş çok güzel açıklamış helal olsun...

Başbakanımız bu konularda gayet yerinde kararlar veriyor ondan şüpheniz olmasın...

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
onların iktidar mücadesinde olduklarını düşünmüyorum böyle birşey olamaz da zaten ...onların niyeti zaten farklı...
benim görmek istediğim yani olması gereken bedel bu değil... Türk kökenli olsaydı da bu tokadı bal gibi yerdi çünkü başka
çaresi yok adam akıllı yetkisi bile yok ...yani demem o ki her yaptıkları yanlarına kalıyor ...her şımarıklıklarına göz
yumuluyor.bunları niye yaşadığımız da ortada ..birisi dokunulmazlık birisi de açılım ...
Bunların iktidar mücadelesinde olmadıklarını kendin söylüyorsun .Bunların tek amacı provokasyon .Yine söylüyorum , o vekilin karşısında türk kökenli bir baş komiser olsaydı yetkisi olsun yada olmasın bu tokadı attırmazdı , durdururdu.O zaman kendi yaptıkları adiliği , -ki ben bu tokadı adilik olarak görüyorum- meşrulaştıracaklardı.Halkı galeyan'a getireceklerdi.Böyle olacağını bile bile halen karşılığının verilmesi düşüncesini gütmeniz bence boşa yiğitlikten başka birşey değil.O zaman herkes eline taş sopa alsın , çıksın sokaklara , yermisin yemez misin yapsınlar.OHAL çıksın .Bu ülke güneydoğu'dan OHAL'i kaldırmak için az mı uğraştı?Laf ile söylemesi kolay.OHAL'i savunanlar yok mu ?-var tabii.Ama BDPlilerde ve PKKlılarda bunu istiyor.Bunda bir çelişki yok mu sence?

ragut

Banned
Bunların iktidar mücadelesinde olmadıklarını kendin söylüyorsun .Bunların tek amacı provokasyon .Yine söylüyorum , o vekilin karşısında türk kökenli bir baş komiser olsaydı yetkisi olsun yada olmasın bu tokadı attırmazdı , durdururdu.O zaman kendi yaptıkları adiliği , -ki ben bu tokadı adilik olarak görüyorum- meşrulaştıracaklardı.Halkı galeyan'a getireceklerdi.Böyle olacağını bile bile halen karşılığının verilmesi düşüncesini gütmeniz bence boşa yiğitlikten başka birşey değil.O zaman herkes eline taş sopa alsın , çıksın sokaklara , yermisin yemez misin yapsınlar.OHAL çıksın .Bu ülke güneydoğu'dan OHAL'i kaldırmak için az mı uğraştı?Laf ile söylemesi kolay.OHAL'i savunanlar yok mu ?-var tabii.Ama BDPlilerde ve PKKlılarda bunu istiyor.Bunda bir çelişki yok mu sence?

sosyolog kardeş herşey iyi güzel lafa gelince herşeyin hesabı soruluyor:)) bugün sitenizde halk oylmasının reklamını yaptınız değilmi? haburda teröristler alkışlandı kims ehesap sormadı? sana onun içeriğinden bir sır vereyimmi? uluslararsı mahkum değişikliğine evet dediniz? kim çıkacak anlamışsındır kimse salak değil burda haklı hiçbir tarafın yok birgün açta ulusal kanalı izle bakalım neler anlatıyorlar kanal 7 ve stv den vazgeçebilirseniz? türkiyenin gelecği ve bizlering eleceği tehlikede eğer bus eçimi kazanırlırsa ne özgürlük ne demokrasi ne insna hakları hiçbirşey kalmaz?

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sosyolog kardeş herşey iyi güzel lafa gelince herşeyin hesabı soruluyor:)) bugün sitenizde halk oylmasının reklamını yaptınız değilmi? haburda teröristler alkışlandı kims ehesap sormadı? sana onun içeriğinden bir sır vereyimmi? uluslararsı mahkum değişikliğine evet dediniz? kim çıkacak anlamışsındır kimse salak değil burda haklı hiçbir tarafın yok birgün açta ulusal kanalı izle bakalım neler anlatıyorlar kanal 7 ve stv den vazgeçebilirseniz? türkiyenin gelecği ve bizlering eleceği tehlikede eğer bus eçimi kazanırlırsa ne özgürlük ne demokrasi ne insna hakları hiçbirşey kalmaz?
Sana ve senin gibi düşünen bu sözüm ona aydın vatandaşlara bu aklı kim veriyorsa sizi bayağı bir etkilemiş anlaşılan .Bak kardeşim ben senin gibi sadece ulusal kanal'ı izleyen biri değilim .Gazeteleri ve kısacası Bütün yayınları takip ediyorum .Ak parti iktidara gelene kadar herşey süperdi bütün herşey mükemmeldi .Hiç fakirlik derdi yoktu değil mi? Ekmeğinize her sabah yağ sürenler çoğunluktaydı değil mi ? Ak parti iktidara geldi ve her şey "Puf" uçtu gitti. Ve bu aklı size veren kişi ve kurumlar da çok açık .Darbe anayasalarını o kadar benimsediniz ki :En ufak bir şeyde , irtica var , türkiye iran olmayacak sloganları attınız ? Olur olmaz yere yürüyüşler düzenlediniz .ne oldu "Koskoca bir hiç " .Hatta şöyle ki bir komutan yaptığı konuşmada ;"Yani burada şey, Public Relation İngilizler biz öyle öğrettiler eğitimlerde. Yani oraya gidip de halkın çok uzağında Türkler, hani rüküş kokanalar geldi demesin millet görünce...Anitkabir'e kokanalar gibi gitmeyin"demişti .Millet herşeyin farkında ;ve sen ve senin gibi düşünenler
seçimlerde yine cevabınızı alacaksınız.O zamanda senden ve senin gibilerden bu boş lafları duyacağız :)

ragut

Banned
Sana ve senin gibi düşünen bu sözüm ona aydın vatandaşlara bu aklı kim veriyorsa sizi bayağı bir etkilemiş anlaşılan .Bak kardeşim ben senin gibi sadece ulusal kanal'ı izleyen biri değilim .Gazeteleri ve kısacası Bütün yayınları takip ediyorum .Ak parti iktidara gelene kadar herşey süperdi bütün herşey mükemmeldi .Hiç fakirlik derdi yoktu değil mi? Ekmeğinize her sabah yağ sürenler çoğunluktaydı değil mi ? Ak parti iktidara geldi ve her şey "Puf" uçtu gitti. Ve bu aklı size veren kişi ve kurumlar da çok açık .Darbe anayasalarını o kadar benimsediniz ki :En ufak bir şeyde , irtica var , türkiye iran olmayacak sloganları attınız ? Olur olmaz yere yürüyüşler düzenlediniz .ne oldu "Koskoca bir hiç " .Hatta şöyle ki bir komutan yaptığı konuşmada ;"Yani burada şey, Public Relation İngilizler biz öyle öğrettiler eğitimlerde. Yani oraya gidip de halkın çok uzağında Türkler, hani rüküş kokanalar geldi demesin millet görünce...Anitkabir'e kokanalar gibi gitmeyin"demişti .Millet herşeyin farkında ;ve sen ve senin gibi düşünenler
seçimlerde yine cevabınızı alacaksınız.O zamanda senden ve senin gibilerden bu boş lafları duyacağız :)
sevgili kardeşim sosyolog ulusal kanal veya diğer haber kanalları elbetterki herkes kendine göre yorumlamak zorunda herkesin bir düşüncesi var insanlar gibi kanallarında:) ama bugün dikkat edersen sadece atatürkçülüğü ulusal kanal savunuyor diğer kanallların hepsi iktidarınz aten ve herşeyi örtbas etmek daha kolay böylece:) ayrıyeten madems en buakdar vatanseversin haklısın bir şartla sana haklı diyebilirdim sorduğum sorulara cvp vermemişsin ? diyorumki tamam o darbe anaysasısıydı öyle kabul edelim. 12 eylüldeki demokrasi anyasası sizlerin evet dediği tamam onuda kabul edelim? peki şunu sizler nasıl gururunuza yada vicdanmı desem oda olmaz? onurunuza yedireceksiniz? evet verdiğin halkoylamsını hiç incelendmi? uluslarası mahkum değişikliği maddesi var? bu ne demek biliyormusun şimdi ben katlima dam öldürdüm diyelim suriyede yargılanmak istiyom ordaki mahkeme isters ebeni serbes bırakabiliyor katil olsam bile? şimdi bana şunu cvbını ver apoyu bu yöntemle serbest bırakacaklar? ben dünyaya ufak bakış açsaıyla bakmıyorum? evet cvp ver bakalım evet demene bir haklı gerekçe olarak bu işin sonucu hayre almet olmyacak belli yarın bizlerede BMlerden karar çıksın doğuyu bölsünler değilmi dostum? bununmu peşindesiniz sen değilsin ama bunlar onların peşinde? unutmaki bugün asker olmazsa bir ülkede nasıl vatanınıs avunacaksın? polislemi? eğer asker olmazsa o duyduğumuz güzel ezan seslerini bile duyamayız ama bunların farkında olmak gerek kime söylüyorumki?

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sevgili kardeşim sosyolog ulusal kanal veya diğer haber kanalları elbetterki herkes kendine göre yorumlamak zorunda herkesin bir düşüncesi var insanlar gibi kanallarında:) ama bugün dikkat edersen sadece atatürkçülüğü ulusal kanal savunuyor diğer kanallların hepsi iktidarınz aten ve herşeyi örtbas etmek daha kolay böylece:) ayrıyeten madems en buakdar vatanseversin haklısın bir şartla sana haklı diyebilirdim sorduğum sorulara cvp vermemişsin ? diyorumki tamam o darbe anaysasısıydı öyle kabul edelim. 12 eylüldeki demokrasi anyasası sizlerin evet dediği tamam onuda kabul edelim? peki şunu sizler nasıl gururunuza yada vicdanmı desem oda olmaz? onurunuza yedireceksiniz? evet verdiğin halkoylamsını hiç incelendmi? uluslarası mahkum değişikliği maddesi var? bu ne demek biliyormusun şimdi ben katlima dam öldürdüm diyelim suriyede yargılanmak istiyom ordaki mahkeme isters ebeni serbes bırakabiliyor katil olsam bile? şimdi bana şunu cvbını ver apoyu bu yöntemle serbest bırakacaklar? ben dünyaya ufak bakış açsaıyla bakmıyorum? evet cvp ver bakalım evet demene bir haklı gerekçe olarak bu işin sonucu hayre almet olmyacak belli yarın bizlerede BMlerden karar çıksın doğuyu bölsünler değilmi dostum? bununmu peşindesiniz sen değilsin ama bunlar onların peşinde? unutmaki bugün asker olmazsa bir ülkede nasıl vatanınıs avunacaksın? polislemi? eğer asker olmazsa o duyduğumuz güzel ezan seslerini bile duyamayız ama bunların farkında olmak gerek kime söylüyorumki?
Senin o bahsettiğin kanal Atatürkçülüğü çok güzel bir şekilde kullanıyor , bunu sende biliyorsun ...Atatürkçü Düşünce Dernekleri dersen yine öyle....Atatürkçülüğü paravan olarak kullanan daha saymadığım çok dernek vb. adresler var. O maddelerin herbirisinden haberdarım merak etme .BMlerden kararlar çıkıpta doğu bölünmez hem bu zamana kadar umrunuzda olmayan , o hor gördüğünüz , aşağıladığınız doğu şimdi mi aklınıza geldi .Hala askerin yokluğundan söz ediyorsun .Üç beş çapulcu asker hapse girdi diye , vatanda asker mi kalmadı zannediyorsun ? Tabi senin asker anlayışına bağlı.Sen hiç canını sıkma .Vatanına bağlı , vatanını satmayacak askerliğin şanına yakışır vatan evlatları çok bu memlekette :) .Güzel ezan seslerini duyuyoruz ve hep duyacağız merak etme....

ragut

Banned
Senin o bahsettiğin kanal Atatürkçülüğü çok güzel bir şekilde kullanıyor , bunu sende biliyorsun ...Atatürkçü Düşünce Dernekleri dersen yine öyle....Atatürkçülüğü paravan olarak kullanan daha saymadığım çok dernek vb. adresler var. O maddelerin herbirisinden haberdarım merak etme .BMlerden kararlar çıkıpta doğu bölünmez hem bu zamana kadar umrunuzda olmayan , o hor gördüğünüz , aşağıladığınız doğu şimdi mi aklınıza geldi .Hala askerin yokluğundan söz ediyorsun .Üç beş çapulcu asker hapse girdi diye , vatanda asker mi kalmadı zannediyorsun ? Tabi senin asker anlayışına bağlı.Sen hiç canını sıkma .Vatanına bağlı , vatanını satmayacak askerliğin şanına yakışır vatan evlatları çok bu memlekette :) .Güzel ezan seslerini duyuyoruz ve hep duyacağız merak etme....

ee bizde senden bunları duymak istiyorduk dostum:) orda yazdığım konudada kimseye tehdtis avurmadım sadece yanlış olduğunu dile getirdim:) doğal olarak eğitim sitelerinde böyle şeyler olmaz sende biliyorsun bunu:) ama ben sana kırıcı olmadım sende olma altı üstü tartışıyoruz:) ben hiç bir siyasal paritnins avunculuğunu yapmıyorum burda kanalında savunuculuğunu yapmıyorum sadece dediğin gibi atatürkü kullanmıyor senin düşüncenle ben zıtım bu doğru ama o çapulcu dediğin askerler öenmli yerlerde görevliydi tek anlayamadığınız kardeş nokta şu bizi birbirimize düşürüyorlar eğer apo çıkacak bundan emin olabilirsin ozamanda hala haklıyız diyebilecekmisin? eğer öyle bişey dersen milyonlarca bebeğin katilini haklı çıkarırsın benden söylemesi?

ragut

Banned
ve deiğim şey gerçekleştiğinde adına açılım dersen kusura bakma ama şehitleirmize küfretmiş sayarım.!!!!!!!

AsenA_38

Yeni Üye
hiç bişey yapamaz her zaman olduğu gibi kameralar önünde esip gürler milletin gözünde de kahraman olmaya devam eder :D

soracağım dediği neyi sordu hani ne oldu filistinin hesabını da soracaktı ama ben ödenmiş bir bedel görmedim hala

ragut

Banned
hiç bişey yapamaz her zaman olduğu gibi kameralar önünde esip gürler milletin gözünde de kahraman olmaya devam eder :D

soracağım dediği neyi sordu hani ne oldu filistinin hesabını da soracaktı ama ben ödenmiş bir bedel görmedim hala
hanfendi keşke birşey yapmasa ama anyasayı değiştirecekler seçimi kazandıkları anda ülkeyi eyaletlere bölecekler ve dahasıki kesinlikle ülkeyi bölecekler bundan artık eminim.!!!!!!!! bir sürpriz olurda koalisyon olursa işler sarpa sarar ozaman bunları meclisten geçiremezler..

Sosyolog_60

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
ee bizde senden bunları duymak istiyorduk dostum:) orda yazdığım konudada kimseye tehdtis avurmadım sadece yanlış olduğunu dile getirdim:) doğal olarak eğitim sitelerinde böyle şeyler olmaz sende biliyorsun bunu:) ama ben sana kırıcı olmadım sende olma altı üstü tartışıyoruz:) ben hiç bir siyasal paritnins avunculuğunu yapmıyorum burda kanalında savunuculuğunu yapmıyorum sadece dediğin gibi atatürkü kullanmıyor senin düşüncenle ben zıtım bu doğru ama o çapulcu dediğin askerler öenmli yerlerde görevliydi tek anlayamadığınız kardeş nokta şu bizi birbirimize düşürüyorlar eğer apo çıkacak bundan emin olabilirsin ozamanda hala haklıyız diyebilecekmisin? eğer öyle bişey dersen milyonlarca bebeğin katilini haklı çıkarırsın benden söylemesi?
O bebek katilini idamdan kurtaran kimlerdi ? neden o zaman kimsenin gıkı çıkmadı .Efendi efendi idamı kaldırdınız .O zaman aklınız nerdeydi ? Önemli yerde olan asker beş para etmedikten sonra bulunduğu makam mevki vız gelir bana.Rütbesiz bir er tutuklansa cezaevine gönderilse şuna eminim o sen ve senin gibi düşünenlerin umrunda bile olmazdı.öyle konuşuyorsun ki bilmeyen biri olsa diyecekki hiç suçsuz günahsız yere kanıt olmadan askerleri tutukluyorlar.Adamlar kendi ağızlarıyla söylüyorlar .Jitem'i ben kurdum .şunu ben yaptım diye .Yatağından kalkamaz denilen ve bu yüzden hastanede herşeyden haberdar sözüm ona eğitimci profesör hastane odasında şov yapıyor .Buna neden sesiniz çıkmıyor.Sizi ssuturan birşeyler varsa söyle kim bunlar, bizde bilelim .Bizi birbirimize düşürüyorlar evet bunuda provakatörler layıkıyla yapıyor.O provokatörlerinde kim olduğunu biliyosun sen .....

ragut

Banned
dostum sorun benim düşündüğüm yada senind üşündüğün parti meselesi değil:) artık şunu bırakmamız lazım apo neden kurtuldu? cvp çok açık sağ yada sol hiç faketmez amerika istediği için? bunu bilmeyen yok seni bilemem..
ayrıyeten aynen suçsuz yere tutukluyorlar ama bunu söylerken onları savunduğumdan değil ülke açısından söylüyorum! ve sen yada ben ayrı düşüncelrde olmamız bazı şeyleri gizlemye yetmez açıklayayım.

türkiyedeki bankaların %90 ı yabancıların
urfadaki taprakalrın %60 ı israilin
tedaş yabancıların
türk telokom yabancıların
limanlar yabancıların
tarım %80 bitti
hayvancılık %80 bitti
egede fazlasyla topraklar israilin
şimdi tüsiad çıkmış anyasımıza yeni maddlere eklensin istiklal marşı olmasın, bayrağımız olmasın, türk kelimesi geçmesin laiklik kaldırlırsın anyasadan, başkentimiz ankara olmasın,

terör olayları artık çığrından çıktı!! %100 arttı

en çok şehit bu dönemde..

askerleirn başına çuval geçti bu dönemde..

kıbrıstan türk askeri çekilsin bu dönemde(kıbrıs giderse namusta gider)

cumhurbaşkanın önüne kürdistan ahritası açılıyor ses yok bu dönemde:::!!

emniyet amrii tokat yiyor bu dönemde::!!

artık yazacak bişey kalmadı zaten türkiyeyi köküyles atmışlar... hala bana çok güzel şeyler yapmışlar deme artık hiçbir partyide savunmuyor.. onun içins en ve senin gibi düşünenler deyip ırkçılık yapma.. bende yaparım altından kalkamazsın bu devran ne özallar, ne çillerler, ne türkeşler, ne baykallar, ne liderler gördü geriye sadece adları kaldı onun için bud evran hiçbirzaman bir partiye kalmaz..

sen şeriatıs avunabilirsin os enind üşüncen ama bu ülkede şeriat oalcaksa 30 milyon adamı içeri atmaları lazım askerleri attıkları gibi.. benden sana tavsiye sen ancak o ezans eslerini rüyanda göreceksin bu gidişle dünyadan habersiz yaşıyorsun.. ama bir teks end eğil çok kişi yakınz amanda su ya bile muhtaç kalınca göreceksin bakalım bunalr geçrekmid eğilmi..

ragut

Banned
daha ekleyeyim hizbulalahçılar dıarda cirit atyıor yargı suçlu değilmi hem emscliste yasayı geçirme hem yargıyı suçla sonrada bilerek serbest bırak:) doğu giderse ne et, ne ekmek, ne su bulabilirsin kandildende bu arada apo çağrı yapıyor gastelrde mansşet hzbulluhçılarla işbirliğine hazırız... artık bana cvp yazıp kendi kendine güldürtme olan ortada savunduğun şeritaçılığında sonu ortadoğuya bakta gör..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz