Baykal istifa etti

MasterOfPuppets

Yeni Üye
Olayı Deniz Baykal olarak ele almamak gerek.CHP olarak bakıyorum ben.Ve CHP için en iyisini istiyorum.
Evet Baykal çok aktif bir parti lideri değil.Şehir şehir dolaşıp vaatlerde bulunmadı mesela.
Ama iktidar gibi bir açılım yapıp teröristleri davul zurna ile de karşılamadı en azından.
Erdoğan gibi bir gün başka öteki gün başka da konuşmadı.

Herneyse siyasete çok girmek istemiyorum.Baykal'ın istifası doğru bir karardır.Ailesi,saygınlığı ve en önemlisi sağlığı açısından.

Daha önce de dediğim gibi CHP ye yıllarca emek vermiş bir dedenin torunu olarak bu parti ve tabi ki milletimiz için en iyisini diliyorum.
Hocam bırak Allah aşkına baykal kim Açılım yapmak, Anayasa değiştirmek kim. Sen kendin söylemiş oluyosun zaten Baykal'ın Açılım, Anayasa gibi yenilikler ve projeleri yapma kapasitesinin olmadığını. :D

Yüz yıl geçse Baykal böyle projeler yapamazdı. O yüzden gidişi iyi oldu.

merveg

Özel Üye
Deniz Baykal'ın yaptıgı doğru birşey değil.Ama onun özel hayatı da kimseyi ilgilendirmemeli.

sana katılmıyorum.tabiki de ilgilendirir.bu adam ülkemizi devletimizi yönetmek için bir aday.bu adammı örnek alacak insanlara.bu bir ahlaksızlık ce başbakanımızın bu şahsiyet olduğunu düşünemiyorum

hayali

Yeni Üye
sabah haberlerde halk isterse geri gelebilirim diyordu. ölüm orucuna giren partililere de gülüyorum. bana kalırsa meclisi kapatsınlar, valla daha karlı olur. fayda /maliyet hesabı :D

suhedaa

Yeni Üye
ya çok garibime gitti baykal değişik isimle parti açılsın falan diyo ayrıca çok karşı olduğu şeylerle ismi anılmaya başladı sanki herşey planlıymış gibi bu olay bilerek olmuş gibi de tamamen chp ye avantaj sağlamaya başladı çok garip bir olay açıkcası birşeyler bilerek oldu gibime geliyo artık

Efsunnn

Yeni Üye
gelmesin mümkünse ilk defa istifa ederek doğru bi karar verdi. zaten onunla bununla uğraşmaktan başka yaptığı bi işte yoktu

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt