Beş çayıma gelen varmı

hayat42

Yeni Üye
oh valla döktürmüşünüz hepsi çok güzel görünüyor elinize saglık:D ama hep böyle bakmakla olmuyorki canım :(

pegasus_dna

Forum Editörü
sanki orda tırtıl kurabiyesi gördüm .....ağzımın suyu aktı.... çikolatalı baklava bana dime ben istedim:):):)): aslı kahveyi bana yolla sen çayıda.... kolayı da....:):):) içmeyenler kaybeder türk kahvesiyle çikolata yanına lokum ohhh

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sanki orda tırtıl kurabiyesi gördüm .....ağzımın suyu aktı.... çikolatalı baklava bana dime ben istedim:):):)): aslı kahveyi bana yolla sen çayıda.... kolayı da....:):):) içmeyenler kaybeder türk kahvesiyle çikolata yanına lokum ohhh
Karşılıklı içeriz tatlım:)

pegasus_dna

Forum Editörü
çok mersi canum:):)): çok incesin bir fincan kahvenin kırk yık hatrı vardır, ya niye böyle bir söz var harbiden merak ettim,

hayat42

Yeni Üye
benmi denemeyecem öyle çok pasta yaparım ki..
sen bana gecenin 4 ünde canım kurabiye istedi de hemen yaparım hiç erinmem yeterki benden istensin ve benim canım çeksin övünmek gibi olmasında çokda güzel pastalar yaparım :D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
sen bana gecenin 4 ünde canım kurabiye istedi de hemen yaparım hiç erinmem yeterki benden istensin ve benim canım çeksin övünmek gibi olmasında çokda güzel pastalar yaparım :D
Ooo aynı ben:p sen Konya nın neresindesin:D

pegasus_dna

Forum Editörü
hadi ya bende bir okadar kötü kurabiye yaparım kek hiç yapamam beceremem bende böyle bir yetenek ne yapcma yaww:):):):) cnaım çektiğinde birine zorla yaptırıyorum bana yapsana:D:D:D turabiye ne olur

hayat42

Yeni Üye
ayy canım kıyamam sana herkes bana yaptırıyor sanada yaparım ben yapmam mı hele kekimi falan bir ye off canım çektii

hayat42

Yeni Üye
kreşmi ögretmene ihtiyacın varmı hemen geliyim çocuk gelşimi çıkışlıyım liseden 1.5 yıl ögretmenlik yaptım anaokulunda hem orda pastada deneriz senle bol bol:D

hayat42

Yeni Üye
sürtün sürtün yaparsın sende gel yanıma ögretirim sana güzel yemekde yaparım ama evde kaldım işte bu hamaratlıgıma ragmen:D

pegasus_dna

Forum Editörü
ben kesin kaldım ben aç kalıyom eşimi nasıl doyurcam,,,:D:D:D: ya annem beni mutfağa sokmuo şöyle kek yapıyorum netten bakıp tmmı ana kek hamuru koyduğum daha az çıkıyo:D:D:D buharlaşıyomu artık anlamıyorum tahta gibi sert kafana atsam kafan yarılır...... annemde beceremiyosun israf yapma günah geç otur diyoo:D:D:D:D
sürtün sürtün yaparsın sende gel yanıma ögretirim sana güzel yemekde yaparım ama evde kaldım işte bu hamaratlıgıma ragmen:D

hayat42

Yeni Üye
selçuklu kız meslek lisesinden mezunum 2005 mezunuyum selçuklu melikşah anaokulunda da ögretmenlik yaptım hadi çıktıkmı akraba de bakım:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem