bilgisayarınız hangisini söylüyor

seher

Özel Üye
Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Nereye istersen gidebilirsin.Artık özgürsün..!

- Kah güldük kah eğlendik yeri geldi üzüldük ağladık kızdık… Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik… Yeni bir oturumda görüşmek üzere..

- Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et…

- Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor. Bunların yarısından çoğu orijinal bile değil… Bırakın windowslar açık kalsın…

- Bu akşam da ayrılan sürenin sonuna geldik… Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle esen kalın!…

- Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım. Ama bir sonraki oturumda bazi şeyler bıraktığın gibi olmayabilir.

- Bu kadar. Dağılabilirsiniz…

- Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum.

- Bugünü de kazasız belasız atlattın.

- Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? Belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. Yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz…

- Şimdi kapanıyorum ama kullanırken sarfettiğin sözleri anlamadım sanma. Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..

- Bana biraz daha fazla ilgi göster ve dinlenmeme izin ver.

- Her kapanan pencerenin ardından bir yenisi açılır… Yahu yoksa pencere değil de kapı mıydı?

- Müsaadenle kaçıyorum sahip.

- Bunu saymayız

- Yedeklemissindir insallah.. hayir bi dahaki acilista ben ayni ben olmayabilirim de o bakimdan..

- Tekrar bekleriz efendim...

-26 saat online kalmayi basararak bugune kadarki en buyuk eforunu sarf ettin.. afferim boyle bilgisayarla ugrasmaya devam edersen evde kalacaksin

:D:D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
- Yedeklemissindir insallah.. hayir bi dahaki acilista ben ayni ben olmayabilirim de o bakimdan..

- Bana biraz daha fazla ilgi göster ve dinlenmeme izin ver.
- Kah güldük kah eğlendik yeri geldi üzüldük ağladık kızdık… Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik… Yeni bir oturumda görüşmek üzere..
Aynen bunları diyor bu günlerde:rolleyes: teşekkürler seher:)

sema@

Yeni Üye
- Şimdi kapanıyorum ama kullanırken sarfettiğin sözleri anlamadım sanma. Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..
bunu yaşıyorum her kapatıp açıldıgmda sorun çıkartıyooo:D:D
tşkler.:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye