Bölüm Değiştirme

wake_up

Yeni Üye
Yok muuuu kimseeeeeeeeeee?Bir soru sadecee

E

_elmayra_

Misafir
Arkadaşlar lütfen soruma acil yanıt verin... 1. sorum işletme 1.sınıf öğrencisi olan bir arkadaşım var ve bu sene acılan yenı bolumlerden bırıne geçiş yapmak istiyor bu mumkun mu?
2.sorum ise bu yıl ıntıbak okudum 3.sınıfa başlayacağım nasipse peki ben bu yenı acılan bolumlerden herhangı bırıne geçiş yapabılıyor muyum? Bİlgisi olan çok acil cevap yazarsa mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler...
arkadaşın geçiş yapamaz tekrar össye girmesi gerekiyor .sen dgs ile mi 3.sınıftan devam edıyorsun.2.sorunu anlayamadım?

meysi

Yeni Üye
slm benimde bir sorum var 4 yıllık maliye okuyorum 2 sınıf öğrencisiyim bir sene 2.sınıfta kaldım ve geçen senede kayıt yaptırmadım.tekrar kayıt yaptırabiliyormuyum ve önlisans diploması alabilirmiyim?

halil417

Yeni Üye
Ben işletme 2.sınıftayım 3.sınıfta ikdisata geçiş yapabilir miyim ? bilgilendirirseniz sevinirim.. [/

bir ve ikinci sınıfın tüm derslerini geçip önlisas diplaması aldıktan sonra lisans tamamlama olarak başka bölümlere kayıt yaptırılabiliyor ve 3.sınıftan devam edebiliyorsunuz

wake_up

Yeni Üye
Evet dgs ile geçiş yaptım şuan 3.sınıftayım

E

_elmayra_

Misafir
Arkadaşlar lütfen soruma acil yanıt verin... 1. sorum işletme 1.sınıf öğrencisi olan bir arkadaşım var ve bu sene acılan yenı bolumlerden bırıne geçiş yapmak istiyor bu mumkun mu?
2.sorum ise bu yıl ıntıbak okudum 3.sınıfa başlayacağım nasipse peki ben bu yenı acılan bolumlerden herhangı bırıne geçiş yapabılıyor muyum? Bİlgisi olan çok acil cevap yazarsa mutlu olurum.Şimdiden teşekkürler...
dgs ile geçiş yapanlar belli bölümlere geçebiliyor.işletme iktisat gibi.yeni açılan bölümlere geçiş yapamıyorsun.onun ıcın ossye gırmen gerek.başarılar..

meysi

Yeni Üye
slm benimde bir sorum var 4 yıllık maliye okuyorum 2 sınıf öğrencisiyim bir sene 2.sınıfta kaldım ve geçen senede kayıt yaptırmadım.tekrar kayıt yaptırabiliyormuyum ve önlisans diploması alabilirmiyi

dennisse

Yeni Üye
merabalar, ben şuanda 2. üniversiteolarak lojistik bölümünü okuyorum 1. sınıftayım. anladığım kadarıyla şuan bölüm değiştiremiyorum peki 2 yılı tamamladıktan sonra 4 yıllık sosyolojiye geçme imkanım varmı? 1 ve 2. sınıf dersleri aynımı üsstüne devam edebilirmiyim?yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce