Bu acıya nasıl dayanılır...

Efsunnn

Yeni Üye
BİR BABANIN AĞZINDAN...
Acılı baba Facebook sayfasına işte aşağıdaki yazıyı yazdı:
"Bugün ruh ikizim Omay kızımı kaybettim. Baba beceriksiz derdin ya kurtaramadım kızım seni sulardan. Gücüm Miray'a yetti aşkım. Baban ve annen seni çok özlüyor. Ruh ikizim benim. Hayat ağacım herşeyim."
ACI HABER GELDİ
KOCAELİ’nin Karamürsel İlçesi’nin Başdeğirmen mevkiindeki mesire yerinde dere sularına kapılan 5 yaşındaki ikizlerden Omay İnaltay’ın cesedi bu sabah bulundu.
AKUT ekipleri, 5 yaşındaki Omay İnaltay’ın cesedini olay yerine yaklaşık 1 kilometre mesafedeki Akçat Köyü yakınlarında buldu. Ceset sabah Karamürsel Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

İzmit’ten bu sabah otomobilleriyle Karamürsel İlçesi’nin Başdeğirmen mevkiindeki mesire yerine Omay ve Miray adlı 5 yaşındaki ikiz kızlarıyla kahvaltıya giden İbrahim Çağdaş İnaltay ve eşi Berat Özkan İnaltay kahvaltı yaparken, ikizleri de tesis çevresinde dolaşmaya çıktı.
Görgü tanıklarının ifadesine göre birbirlerinin fotoğraflarını çekmekte olan Miray ve Omay, üzerine çıktıkları ve altından kabaran derenin aktığı köprünün çökmesiyle suya düştü.
Onları yaklaşık 10 metre uzaktan takip eden anne Berat Özkan İnaltay hemen suya atladı. Çocuklarından Miray İnaltay’ı yakalamayı başaran anneyi, oradaki görevliler ile eşi kıyıya çekti. Ancak çok hızlı akan dere bir anda Miray’ın ikizi Omay’ı alıp götürdü.
İnaltay çifti olay yerinde dere boyunca diğer vatandaşlarla birlikte koşmasına rağmen bir daha Omay’ı göremedi. Omay'ın cansız bedeni sabaha karşı bulundu.
OMAY'IN OYUNCAK BEBEĞİ

İkiziyle birlikte düştüğü sel sularıyla kabaran derede kaybolan ve cesedi bu sabah bulunan 5 yaşındaki Omay İnaltay'ın cenaze namazı, İzmit'te kent merkezinde Fevziye Camii'nde kılındı.
Cenaze töreninde baba İbrahim Çağdaş İnaltay, eşi Berat Özkan İnaltay, dedesi Halil Özkan, dayısı Eftal Özkan ile diğer yakın akrabaları sinir krizleri geçirdi. Cenaze namazından önce baba İbrahim Çağdaş İnaltay, ölen kızı Omay'ın çok sevdiği oyuncak bebeği elinden bırakmadı.
Anne Berat Özkan İnaltay da eşinin yanına gelerek birlikte tabuta kapanıp gözyaşı döktü. İbrahim Çağdaş İnaltay, eşini teselli etmeye çalıştı.
İKİZİNİN CENAZESİNİ UZAKTAN İZLEDİ
Omay ile birlikte dereye düşen ve anne babası tarafından son anda kurtarılan ikizlerden Miray da cenaze için cami yakınına getirildi. Küçük Miray, aynı anda doğduğu ve her yere birlikte gittikleri ikizi Omay'ın cenaze namazını ve orada yaşananları bir yakının kucağında uzaktan izledi. Miray'ın yüzünde hala korku ve şaşkınlık dolu bir ifade olduğu gözlendi.
Fevziye Camii'ndeki namazın ardından cenaze toprağa verilmek üzere Alikahya semtindeki mezarlığa götürüldü.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Allah acılı anne ve babaya sabır versin. Allah kimsenin başına böle bir şey vermesin. Çok zor bir durum :(((

Haberlerde izlediğimdede çok üzülmüştüm :((

seher

Özel Üye
çok zor bir durum .allah ailesine sabır versin.biz de küçük kardeşimin ikizini kaymettik 2 yıl önce acısı çok kötü :((

Efsunnn

Yeni Üye
Allah acılı anne ve babaya sabır versin. Allah kimsenin başına böle bir şey vermesin. Çok zor bir durum :(((

Haberlerde izlediğimdede çok üzülmüştüm :((
amin gerçektende çok zor bi durum. bende çok üzüldüm :( babanın sözleride çok acıklı :((
Allah aileye sabır versin

b u r c u

Yeni Üye
ALLAH kimseye böyle acı göstermesin çok zor söyleyecek söz bulamıyorum :( ALLAH anne babaya sabır versin miray'ada sağlıklı uzun ömür versin yarabbim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow