Çikolatadan Ameliyat Eldiveni Çıktı

Hazır-Cevap

Özel Üye
Aksaray’da marketten alınan bir krem çikolatanın içinden ameliyat eldiveni çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Aksaray Endüstri Meslek Lisesinde görevli öğretmen Rahmi Yeşilyurt, bir marketten alışveriş yaptı. Alınan krem çikolatanın ambalajını açarak yemeye başlayan Rahmi Yeşilyurt’un çocukları, çikolatanın içinde ameliyat eldiveni olduğunu fark etti.

Yeşilyurt, alışveriş yaptığı markete giderek durumu yetkililere anlattı.

Yetkililerin, ürünün kendi marketlerinden alınmadığını öne sürdüğünü belirten Yeşilyurt, mahkemeye başvuracağını söyledi.

Krem çikolatanın içindeki ameliyat eldivenini gazetecilere gösteren Yeşilyurt, hiç kimsenin insanların sağlığıyla oynamaya hakkı olmadığını, bu işin peşini bırakmayacağını sözlerine ekledi.

Hürriyetten Alıntıdır.

seher

Özel Üye
kopuk bir parmakta çıkmıştı çikolatadan keşke hijyene birazdaha önem verseler de insanlar bu durumlarla karşılaşmasa:( teşekkürler hazırcevap:)

sonsuz_nur

Özel Üye
hijyene önem vermişler evet eldien kullanılmış ama yanlış yere çıkarmışlar geri:)

pegasus_dna

Forum Editörü
he sağlıklı koşullarda olmuş ne var ...eldiveni çıkar yemeye devam:D:D:D
ameliyat eldiveni çıkması iyidir, sağlıklı koşullarda yapıldığını gösteriyor. :D
Aklıma Uğur Dündar geldi. Adama sorardı sen vatandaşa, içinde ameliyat eldiveni olan çikolata satmaya utanmıyor musun, diye?

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bi defasında çikolatamın üzerinden arı çıkmıştı yapışmış üzerine kanatlarını açmış dili dışarda ölmüş gibi yatıyodu içim gitmişti:D
teşekkürler ;)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
ne demiş yazar.. 'Yaşamım boyunca öğrendiğim üç kelime var; Hayat devam ediyor..'
Arı ölmüş olabilir ama benim için aynı şey söylenemez.:D

suhedaa

Yeni Üye
:D sanki o çikolata hayat verecek sana ayol hemen ye sen
demiyo ki çikolataya dayanamıyorum :p

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
öle demiyo tabikide ama arı gitti artık benim normali yapmam lazımdı :) biliyorum dayanamadığını sende yerdin zaten:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz